bugün

(bkz: üzgün musakka)

başlığın tam hali, "ekrem imamoğlunun birine antrikot birine musakka olmaz yanlıştiyatrosu" şeklindedir tiyatro seven kardeşlerim.

yine yandaş medya tarafından dillendirilmiş bir iddiya.

söscü gastesi dillendirecek deyil tabi, hem o yapmaz "benim ekremim tiyatro ustası" demez. helal olsun, söscü'ye bu tarafsız, yandaşsız tavrından dolayı buradan tebrik koyuyorum.

her neyse, şaşırtmadı tabiy ki bu gey bedenimi. neymiş efandım, imamoğlu muz b.düzü bld'sinden, ibb'ye getirttiyi garsonuna yalandan "yemekte ne var" diye sorduğu onun da "personele mukavva, size antirkor" dediyi.

bunun üzerine ışıklı başkanımızın "olmaz birine mukavva birine antirkort olmaz" diyerek tepkime koyduğu olay bildiyin tiyatro imiş. tabi havuz medyasının iddiyası bu, üstte de dediyimiz gibi. ama bana göre kesinlikle öyle deyil.

bildiyin kara kalem kampanyası bu yane. lakinişlerine yaramayacak, farkında deyiller ama bu haberleri sayesinde ışıklı başkanımıza daha da çok bağlandım. zira ben tiyatro hayranı çağdaş bir bireyim. (bale de tabi)

imamoğlu muzun usta bir oyuncu olduğunu bu sayede öyrendim. helal olsun imamoğlu muz. umarım kısa sürede sahne alırsın da izlemeye geliriz. folqanlan birlikte. evet.

https://www.sabah.com.tr/...amp;utm_campaign=facebook
(bkz: millet soğan bulamazken antrikot beğenmeyen başkan)
tiyatro değil gerçek bunlar..

personelle tanışma için ayaklarına kadar giden imamoğlu yemekte ne var diye soruyor personel de böyle söyleyince hiç abartmadan arkası dönükken yanlış diyor.. bunun neresi tiyatro a be aktroll.

kudurun..
şu ilkelliği aşamadıktan sonra kim gelirse gelsin boş mk. musakka var sana antrikot var başkanım? başkanın midesi inciyle mi kaplı? niye farklı? neden böyle bir alışkanlığımız var?
yandaş kanal habertürk de konunun gerçek olduğu ibb´de çalışanlar tarafından teyit edildiği belirlendi ve konu kapandı.

ama siz ejder soslu smoothie olayını tabii ki savunmaya devam etmek zorundasınız, vazifeniz gereği.
bir şaheser adeta.

ekrem başkan adını "ekrem imamsberg" olarak deyiştirse yeridir, hakkıdır. evet.

görsel
imamoğlu'nun 235bin liralık saatinin kadranı her saniye akp'li-ler için sayıyor. o kadran her oynadığında bir akp'li daha düşecek. insanları soktuğunuz umutsuzluktan çıkacağız, bunu bozamazsınız, bozamayacaksınız, izin vermeyeceğiz. eğer bunun tiyatro olduğunu düşünüyorsanız, cebinizden antrikot parasını ödeyebilirsiniz, sıkıntı yok...

hee pardon, siz ödemek nedir bilmezsiniz tabii, paralı köpeklersiniz ama paranızı veren bizdik, artık musluk kesildi. beğenmiyorsanız, yallah arabistan'a diyeceğim ama bu kadar yavşaklığı orada yaparsanız ikinci gün kafanızı keserler...
Güldür show.

Rezillik yahu.
görsel

an itibariyle chp liler. siz kendi tiyatronuzu kuruyorsunuz biz gülüyoruz. lul

asıl tiyatro ektedir;

(bkz: 15 temmuz tiyatrosu)
Bütçe küçük. Tank top oynatamamış tiyatroda. Kimisinde para var.
Aktrollere dert olmuştur.
Ben şu an imamoğlu nu falan unuttum, senin türkçen için ağlıyorum.
gözlerim kanadı, ruhum isyan etti kullandığın türkçe den.
Ben neredeyse bütün ömrünü yurt dışında geçiren biri olarak bile daha düzgün türkçeyle yazıyorum.
güzel kurgulanan başrolde ekrem
imamoğlunun oynadığı muammer karaca
tiyatrosuna rahmet okutan tiyatrodur. yazık..
güncel Önemli Başlıklar