bugün

cuma namazı için gittiği pendik camisinde imamoğluna pkk hdp yandaşlığı yaptığı için vatandaşlar tarafından yuh çekilmesi eylemidir. evet..

belge : https://www.facebook.com/...891953/?v=303639553891953
Planlı provokatörlüktür.
2 gün önce Apo'nun mektubunu okutup avukatlarıyla görüştürenlerin çocuğu değil mi bu yuhalayanlar? Kodumun Çomarları.
yuhalama değil uluma o, it uluması.
keşke bende orda olsaydım da güzel bir yuh çekseydim pislik zihniyetin prensine .
"atıl kurt" emrine uyan çomar davranışı.

desteklediğin kişinin "sayın öcalan" demesini, şehide "kelle" demesini, megri megri diye karısıyla beraber ağlamasını,
desteklediğin partinin yöneticilerinin http://2.bp.blogspot.com/...A7arp%25C4%25B1n%2521.jpg
bu beyanlarını alkışlarken şimdi olmayan bir şey için, birisinin "tut oğlum" emrine havlayarak tepki vermişlerdir.

dindarız diye sürekli birilerinin peşine takılırlar. sonra da kandırıldık, bizi aldattılar diye ağlarlar.

sokmayın dine siyaseti. siyaset yalan üzerine kurulu. dininizi de yalana alet etmeyin. hele bu kişilerle hiç etmeyin.

yarın bu kişiler daha önce yaptıkları gibi sizi zorla soktukları tarikatlerde, cemaatlerde, örgütlerde yine sizi terörist ilan edecekler. sonra ağlamayın.
Birkaç paralı köpeğin havlamasıdır. Host deyin giderler. Sayelerinde başkanımız yüzde 60 farkla gelecek. Teşekkürker çomarlar.
kemal kılıçdaroğlu yuhalattımı sorun yok ama biz yuhaladık mı çomar oluyoruz abisi .

asıl çomarlar kimmiş anladın sen onu kardeşim !

bırak çomarı çomarın dışkısı bile olamaz bu chp zihniyeti !

iddaa ediyorum !
Ah çok ayıp arkadaşlar çok ayıp. Yapmayın böyle şeyler.
sahibin sesidir yuhalayanlar.
kılıçdaroğlu'nun cenaze olayında olduğu gibi planlanmış eylemdir. bu kadar ucuz provokasyonlar kendilerine oy kaybettiriyor ama bunu anlayacak kafa nerede çomarlarda.
eğitimsiz it çomar sürüsü. kılıçdaroğlu'na saldıranlar ile aynı zihniyet .
iyi de megri megriciler zaten akapeliler diiller miydi? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
Adil bir ülke olsak, Alacaksın bu müptezellerin kimlik numaralarını, taşkınlık çıkarıyorlar diye bir ay camiye sokmayacaksın!
camileri ahır yapanlar kuran kurslarını kapatanlar baş örtü yasağı koyanlar camilere mi gitmeye başlamışlar şimdi ?

daha dur film başlamadı bile !

daha hacı olacaklar amcası hacı !

ulan ne güldüm yahu .

chp bu seçildimi dinsiz oluyor seçilemeyince müslüman !

bu çok önemli !
Biri tiyatrodan çıkmıyor..

Biri camiden.

Ey siyaset sennelere gebesin..

işin acınası tarafı bunların maaşını biz ödüyoruz . artistlikleri bize..
Ben chp'lilerin yerine olsam önümüzdeki cuma yıldırım'ı yuhalardım diyeceğim ama chp'liler cuma namazına gitmezki.
Bu şahsı sevmem. Ama Cuma namazından çıkmış bir insana bunun yapılmasını pek doğru bulmadım. Ne için gittiğini bilemem seçim için de olabilir gerçekten Namaz kılmak istediği için de. kalplerdekini yalnız Allah bilir. Orası ve o ortam haklı dahi olsa tepkinin gösterileceği yer değildi.
Yillarca o camiye gidenlerin karsisinda duran siyasi partiden olursan sonrada kalki0 teroristin cizgisini begenirsen olacagi bu. Git teroristlerle dağa çık onlar seni sever.
Cemaate Kızmamak lazım.
islam düşmanı bir partinin başkan adayını camide istememeleri gayet normal.
Ezanı Türkçe okutmak isteyen, yani ezan düşmanı bir partiden bahsediyoruz.
Bu partinin camiye girmesinden rahatsızlık duymalarını anlayışla karşılayın lütfen.
ulan adamın soyadı imamoğlu. o camiye gitmeyecek de ben mi gidecem.
ve bu adamı bile camiden kovmaya kalkıyorlar. imamoğullarını camiden kovalamak size mi kaldı akit dinli deyyuslar?
bölücülüktür.
https://www.youtube.com/watch?v=0_rv380VDGg
iflah olmayız biz.
Müslümanlık tam da budur işte.

Hazımsızlık.
Camiiye, kışlaya ve mahkemeye siyasetin girmesi devletin sonu olur. Devletin sonu demek bizlerin sonu demektir.