bugün

sözlükteki kullanıcıların %89'unun kıçı sıcak elit kitlenin mensubu olduğunu düşünürsek doğru olmayan bir önermedir.

(bkz: espresso içip film eleştiren uuser)
(bkz: ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler)
(bkz: ben teğet diyorum o koni diyor)
ekonomik kriz sözlüğü de vurdugu için, bkz vererek harf tasarrufunda bulunulması hali...* * *
sozluk icin fedakarlik yapip, kicimi sicacik koltugumdan kaldirarak bir "onlem paketi" hazirlamama neden olmus hadisedir. evet paketimi aciyorum. o nasil bir laf oldu oyle...acikliyorum yani lan.

- arti oylardan tasarruf edilecek.."eh iste" neyimize yetmiyor?

- 15 paragraf entry giren yazarlar uyarilacak anlatacaklarini daha az yer harcayarak anlatmalari istenecek dinlemezlerse kriz bitene kadar caylak yapilacak. bu sayede acilacak alanlara benim coktan anlasmalarini tamamlamis oldugum "kebapci mahmut"' un reklamlari alinacak.

- acilacak basliklarda sozlugun para ihtiyacinin alti cizilecek, gerekirse yardim icin duygu somurusunden kacinilmayacak ornegin; "uludag sozluk yazarlarinin aclikten nefesinin kokmasi", "iki gundur bogazindan tek lokma gecmemis uuser", "dun havyar yiyememis moderator" gibi basliklar faydali olabilir.

- son olarak sayfanin sol ust kosesinde bulunan "uludag sozluk" yazisi kaldirilip onun yerine de reklam alinmasina calisilacak. bu konuda da bir ic giyim firmasi ile anlasmanin son asamasina gelmis bulunuyorum.

bu zor gunleri el birligiyle asacagimizdan emin oldugumu belirtip gozlerinizden operim yazar kardeslerim.

simdi musadenizle ıstakozlu ve havyarlı omlet ve 1787 tarihli "Chateau d'Yquem Sauternes şampanya' dan olusan kriz nedeniyle mutevazilesmis olan aksam yemegime geri donmem gerekiyor.