bugün

ekonomi kötü olunca mercedese binmek lazım .

gerçekten çok akılcı dahiyane bir fikir . tabi ekonomiye büyük katkısı olur çünkü az yakar ve sudan ucuz dur .

herkesin ekrem başkanı örnek alması gerekir .

görelim ekrem başkanın fakir yaşantısını .

https://www.youtube.com/watch?v=zruP7hMwIPY&t=8s
Süleymancısı biter akplisi başlar, fetöcüsü biter pkklısı başlar amk sözlüğünde beyin sahibi adam kalmamış...

(bkz: Zall hariç de lan)
ekrem in yoksullara yardım sözü nerde kaldı bilen duyan gören var mı ?

tabiki var .

yoksullar ekrem i fena öpecekler bir daha ki seçimlerde .

öyle insanları kandırıp oylarını aldıktan sonra tanımamazlık yapmak ne dir .

beyimiz bodurmda tatil yapıyor yoksullar da garibim yardım bekliyorlar .

verdiniz oyları ekreme bekleyin durun şimdi !

akılsız başın cezasını ayaklar çeker hesabına .
bu hükümet yalakaları kadar oynak tipler dünya tarihinde hiç var olmamıştır. lan yıllardır diliniz göbeğinize kadar indi diyanet başkanının mercedesini savunurken, reyisinizin uçaklarını / saraylarını / bütçesini savunurken, ibb deki binlerce fuzuli aracı savunurken, okçuluk derneğine ve türgeve aktarılan milyonlarca lirayı savunurken. o zaman "itibar bunlar devletin forsu artıyor bir kerem" diyordunuz da şimdi neden zorunuza gidiyor makam aracı falan ? istanbul ufak şehir mi itibarını yükseltiyorlar işte neden götünüzde ayı bağırıyor şimdi *
vaaaay şimdi "onlar" olmuş akp liler. lan oğlum madem onlardı siz değildiniz yıllardır neden götünüzü yırttınız tüm bu pislikleri savunmak için ? sıkışınca hemen "onlar" kötü diye sizde mi kötü olacaksınız diye tarafsız ayağına takılmayın. savundunuz işte kahpece tüm hırsızlıkları yolsuzlukları israfları. o gün ses çıkartsaydınız bugün konuşma hakkınız olurdu. 17 sene sustunuz hatta savundunuz şimdi de susacaksınız. yok öyle 3 liraya 5 köfte. ahlakı olan adam hepsine ses çıkartır. 17 sene sus sus sus şimdi o leblebi kadar kafanla israf yapılıyor diye kendini parçala. yok ya.
isteyen istediği araca biner kardeşim .

benim derdim mercedese binenleri eleştirip mercedesle gezen üç kağıtcılara .

madem merdese binecektin niye binenleri eleştiriyorsun .

salakmısın tipin mi öyle !
2-3 araçlık devasa bir konvoy.
lüks opeller, lüks renaultlar..

hani o sergideki 10'a yakın mercedes?
devlet itibarından tasarruf mu olur ekrem?

koy konvoya şenlensin, ama nerede.....