bugün

bazı ekşicilerin sırf türbanı yüzünden kıyasıya eleştirdiği kızdır.

daha sonra da insan haklarından bahsederler.

inşallah ideolojik simge olarak türbanını takmıyordur dediğim kişidir.

inancı doğrultusunda takıyorsa kimsenin birşey dememesi gereken kişidir. ancak başını örtenler malesef ideolojik simge haline getirenler yüzünden zor durumda kalmıştır.
kimsenin özgürlük alanına girilmeyecegini hatırlatan kızdır. saygıya değerdir.
diğer kızlardan ve erkeklerden hiçbir farkı olmayan kızdır.

nedir bu ayrımcılık yeter lan. türbanlı, mini etekli, alevi, ateist, sünni, doğulu, laz, çerkez, kürt, incir yaprağı, keçi tırnağı ...
Normal bir kızdır. Özel olarak uğrasan başlık açan bana özgürlükten bahsetmesin.
(bkz: gaza getiren başlıklar)
ekşici kızların organizasyonuna gizlice girmeyi türban takarak başaran erkektir.

not : bu konuda bahse girerim...
ben mini etek bile giyerim ama bu kızlar baş örtüsü takamaz demek ne demektir bana birisi bunun mantığını açıklaya bilir mi ?

varmı yani böyle bir zihniyet ? bu ne manaya geliyor yani .

sen salaksın ben akıllıyım mı ? tam terside gayet mümkün görünüyor da .

atatürkçü geçinen biri varmı bana din ve inanç özgürlüğünün ne anlama geldiğini bana bir açıklayabilir mi o hiper ve süper zekası eşliğinde heh ?

ne işe yarar bu din ve inanç özgürlüğü ? başı açıklara yaradığına ben şahidim . ancak benim bildiğim din ve inanç özgürlüğü kişinin kendi öz seçimidir kimseyi ilgilendirmez .

heleki en başta laik geçinen ve kendilerine atatürkün askeri diyenleri . buna bir açıklık getirsin yaw yokmu öyle testisleri büyük bir kemalist ?

nerdeee diyosun yani .

%90 dan fazlası müslüman olan bir ülkede baş örtüsüne karşı gelmek aslanın kıçına parmak atmakla zaten eşdeğerdir . basiretsizlikleri ortada yani .

baş örtüsü yeni çıkmadıki 100 yıllardır baş örtüsü var demek ki bunların geldiği yerde ne ezan vardı ne cami vardı ne namaz ne oruç .

acaba geldikleri yerde çanmı çalınıyordu borumu öttürülüyordu ?

hadi bakalım o %90 müslümanlar üzerinizden geçmeden akıllı olun yoksa gerçek kıyafet snırlaması neymiş görürsünüz .

benim kıyafetime karışacak adamın kaval kemiğinden yan flüt yaparım anlatabiliyormuyum ?

ben kimsenin kıyafetine bakıpda ordan burdan kovmuyorsam kimsede benim baş örtülü kızımı kovamaz çok nettir bu . sonra demedi demesinler .

biz hata yaptık siz yapmayın günleride gelir geçer yani .

atatürk kafirmiydi lan atatürkcüler ? cevap verin bakim .

atatürkcülerde kafirlerle arkadaş oldu olalı baya bi yoldan çıktılar hee . adamın ayağını kaydırırlar ayağını heleki din düşmanları gibi hareket edenleri .

al işte adam atatürkcü baş örtülü kızı kovuyor okuldan nasıl bir atatürkmüş len bu ? nasıl bir atatürk müş ki benim kızlarımı okullardan kovuyorlar .

gazi mustafa kemal i de rezil rüsva etti kefereler . ama öyle yağma yoook yedirmezler size gazi mustafayı az daha sabır edelimde şöyle bir .

http://www.haksozhaber.ne...t-35628h.htm#.UjcPdX93sWk

buyurun bakın tam tamına 16 altı gelişmiş avrupa ülkesinde baş örtüsü serbest neden ? çünkü inanç özgürlüğü var o ülkelerde .

batı özentilerini aslında çarmığa germek lazım kelimenin tam manasıyla . ama bizm ülkedeki modern geçinenler daha baş örtüsünü bile aşamadılar .

ama ayaklarında conversler filan var bulgari markalar diorlar ama zihniyet 0 elde var büyük 0 . bak o baş örtü ile uğraşanlar ne hallere düşecekler hem bu dünyada hemde ahirette .

din düşmanlarının canı çok yanacak çok . eline kaynar su damladımı nasıl çekiyosun değil mi aniden . işte işin sonunda kendini çekemeyeceğin kaçamayacağın yerler var . şimdilik elini çek bakalım .

firavunlar bitiremedi bu dini siz mi bitireceksiniz ? firavunların sonunu araştırın ve sakın sakın sakın onlardan şanslı görmeyin kendinizi neden ?

onlar kadar güçlü ve iktidar sahibi değilsiniz öyle bir hataya düşmeyin yani yol yakınken bırakın bu işleri .

dilerim akp bu konu hakkında kapsamlı bir kanun yürürlüğe sokarda insanlar rahatca kapanırlar . tıpkı bazıların utanmadan arlanmadan soyunduğu gibi özgür bir şekilde ne eksik ne fazla .

edit: ilk soruma hala yanıt almış değilim arkadaşlar . mantığı filan yok yani . direk nefse uyup yoldan çıkmakmış zaten tamda düşündüğüm gibiymiş arzuların kölesi haline gelmekmiş akla her geleni yapmakmış göze her hoş gözükeni yapmakmış yani . kısacası ben soyunuyorum herkes soyunsun arzusu . ben düşüyorum sende düş emi dir .
istediği dikkati çekmiş kızdır, gerisi beni ilgilendirmez.

yoksa yok şöyle yok böyle bize ne lan, gençler önce çalışalım, ülkemize bir katma değer katalım.

teknolojik aletler icad edelim, tasarruf yapalım.

sikerim lan, azıcık yaşamımızın değeri olsun.

yok ekşi fest e katılan türbanlı kız, yok otobüste yarım saat taciz edilen kız, yok ahırdaki eşeği siken köylü çocuk.

ulan adam olun, sinirimi bozmayın, alırım şeklinizi.
alırım aklınızı.