bugün

on birinci nesil. yeni gelmiş herkese nick altı giriyor. ben de sana girerim böyle nick altı.
Nicki ruh halini yansıtır.
Ruh hali Ejderhaya kafa tutan bi atmacadır.
sen uyursan herkes ölür.

görsel
hoşgelmiş yazarımız. başarılar.
hoş gelmişlerdir, sefa getirmişlerdir.
Ejderhayı yıldırmıştır tebrik ediyor ve hayatta başarılar diliyoruz.
ejderyadır o.
Atmaca kadar keskin gözlü, çita kadar çevik, kartal kadar korkusuz, tilki kadar kurnaz bir yazar, hayat orkestrasının maestrosu. Onu keşfetmeniz için zorlu bir maceradan geçmeniz gerekiyor ama sonuçları fazlasıyla etkileyici.
şu birbirine paslayıp, ismine başlık açma taktiği de bi bitmedi amk. körler sağırlar birbirini ağırlar.
şöyle ortama hızla girip herkese yapışıp sesli sesli gülen cins tipler olur ya. aynen öyle değil işte. bu ondan da beter amk.
Eskilerdendir kendisi tanır sever sayarız. Bu başlıkta çemkirenlerin çoğu kısa pantolonla gezerken o buralarda yazar idi. Hoşgelmiş eski dost.
yazılanları gerçekten okuyan biri. bol yazmaları olsun...
tırt bir eleman. hiçbir şey yapmadan dikkat çektiğini sanıyor. yazııık *
eski nicki nedir bu yazarın, neden gidip dönmüştür? neden nickli başlık açıp durur? neden ulan neden?
(bkz: ahmak ıslatan) Bir sagopa kajmer deyişidir.
sevdiğim samimi yazarlardan.
bana kafa atmasından korkulan yazar. evet.
Dolara havada müdahale eder mi acaba?

Günaydın da kimlerdensin sen evladım, bilimedim ben seni.
Benim değerlendirmem enfes bir mallık olduğu yönünde. Nick altı girilerini okuyup bunu görürse hakaret olarak almayıp mallık tanımını okumasını rica ederim, kendisine krallık kapıları açıktır efendim.
oh be yav biz de diyoduk ki hiç kız kalmıycak bize. öküz sürüsü oturmuştu taa şurama.

rahatlattı bizi. allah razı olsun.

lan olum senin eğlence anlayışına sokayım yahahhahah. dikkat çekerek eğleniyormuş. tipe bak.

edit: entry silip kaçıyor.
Hap almıştır. Açık ve net. Başka bir sebebi yoktur.
Bugün uyumayan biricik yazardır. Alıyorum seni (bkz: uludağ sözlük gececi yazarlar)
Buram buram kalite kokan yazardır.
Entryleri iyi olan yazarımız.
ben koştuttururum panik yok.

dağlarda bayırlarda dolaşsın, koşsun eğlensin.
güncel Önemli Başlıklar