bugün

efexor un salınım süresi değiştirilmiş, ayarlanmış versiyonu. piyasada artık bu vardır. eski modellerine rastlanılmaz.
günde 2litre kola içen abur cubur yiyen sabah kahvaltıda tavuk burger yiyen biri olarak benim bile iştahımı kesmiştir.aklıma gelmezse 1 gün boyunca yemek yemiyeceğim nerdeyse.
sinir hastalarını yumuşacık "pamuk prenses gibi" yapan harika bir haptır. ne extacy, ne herhangi bir hap insanı bunun kadar güzel yapamaz *
alınmadığı zaman yan etkilerini hissettiğin ilaçtır.
(bkz: başımın içi titriyor)
mucizevi ilaç. sinir hastaları ağır depresifler bu ilacın sayesinde huzura erebilir.
edit: söylediklerim yalandır. içmeyin başlamayın.
150 mg ligi baslanirken bas agrisi, gozlerin yuvasindan cikacak hissi, beyinde karincalanma hissi gibi etkiler yaratan anti depresandir.
ilk kutumu bitirdikten sonra kontrole gittiğimde yerini prozac la değiştirmiş antidepresan. E bosuna mı Çektik o ağrıları biz
Antidepresanların kralıdır. Vücut alışana kadar ilk haftalarda rahatsız edebilir ama sonrası harikadır. Dertleri, acıları, sıkıntıları unutturmasıyla ün yapmıştır. istesenizde kötü şeyleri düşünemezsiniz. En güzeli de kalıcı bir yan etkisi varki kalıcı umursamazlık. Dünya yansa aman dedirtir özellikle herşeyi kafasına takanlara tavsiye olunur tabiki doktor kontrolü ile birlikte saygılar.
çevremde kullanan insanları gördüğüm zaman ciddi ciddi acıdığım anti depresanlardan bir tanesi. biz de stres yaptık, biz de vize final kaygısı çektik, biz de kpss stresini yaşadık, kız arkadaşımızdan ayrıldık, ağır depresyonlar geçirdik. fakat bu ilaçlardan asla medet ummadım. işin aslı size pek faydası da yok gördüğüm kadarıyla. insanları ilaç bağımlısı yapmaya teşvik eden güzel doktorlarımız olduğu sürece bu işin altından kalkamazsınız. stresliysen ara anneni, babanı, sevgilini, en yakın arkadaşını.. otur bir kahveye en demlisinden bir çay söyle, çevrendeki insanların dertlerini duy. haline şükret. evine giderken al 2 biranı, aç televizyonunu doya doya izle. ardından vur kafanı yat. emin olun şu sik kadar ilaçlardan daha faydalı olduğunu göreceksiniz.
37.5 mg lık olanı ilk gün pek bir etki göstermedi. hafif sulu sıçma yan etkiyse bir tek o. başka bişey yok. ikinciye az kaldı.
kullansam da kullanmasam da hayattan soğutan baş dönmelerine ve mide bulantılarına sebebiyet veren lanet antidepresan. bulaşmayın. net.
geçmek bilmeyen baş ağrılarım sebebiyle doktorumun verdiği antidepresan. dört gündür kullanıyorum ve dört gündür baş dönmesi, mide bulantısı ve her an uyuma isteğiyle yaşıyorum. ne zaman geçicek bu yan etkiler merakla beklemekteyim!
Ne olursa olsun ilaç kullanmayın! Bizim ergenler ne yapıyor; depresyondayııııııımmmm, ölüyoooooommmmm, ilaaaaaççç ilaç verin banaaaeeaaa... Sonra her fırsatta "antidepresan kullanıyorum ben ona göre hıııaammm, dikkat edin hımmm" Yeni dünyanın saç, kaş, ayakkabı, makyaj vs vs modasının ilaç versiyonu. Versace çantadan çıkarılan herkes görsün tavırlı ama aman kimse görmesin konseptli antidepresanı makyaj tazeliyor gibi yutuverme eylemi. "Ayyyy sen antidepresan mı kullannnıiiiyyosssuuğğğnnn." Yok cınım önemli bişey değil. (Aslında anlatmak için deliriyor) Bknz. instagram: antidepresan sübliminalli masa çanta fotoğrafları. Yav he he
mikropellet kapsül. venlafaksin etken maddeli gunduz antidepresani.

ama şöyle de bişey var, bu ilacı 2-3 ay kullandıktan sonra aniden bırakırsanız dünyanızı sikersiniz.. bırakamazsınız zaten biyolojiniz müsade etmez.. doz azalta azalta gün aşırı kullana kullana atın vucuttan.
efexor da obsesif k. bozukluk yaşayan hastalarda ve depresif olan kişilerde kullanılan bir antidepresandır. etki süresi 3 ila 6 aydır yani 1 hafta içip düzeleyim gibi bir dünya yok bırakın bu işleri. devlet su işleri. vel hasıl kelam efexor un sonuna bir de xr koydular ne boka yarıyor bu xr diye düşünen vatandaşlara açıklama: bi ilacın sonunda xr varsa o ilaç mide nizde katman katman parçalanacak ve ilacı doz doz almış olacaksınız demektir. efexor un etki etmediği kobaylara prozac ile devam edilir. prozac da etki etmiyorsa intihar edin. şaka şaka doktora gidin geçmedi diyin. atipik etkisi kazanmış olsun hastalıgınız. ve dünyanızı sikmeye ilk adımı atın.
Yanında prozac da dahil diğer abtidepresanların çerez kaldığı bir ilaç ve tadavide kullanım süresi oldukça uzundur.
boşanma dönemini hasarsız atlatmamı sağlaması beklenen ilaç.

aramıza girmeyin, feci işe yarıyor.
kuşunuzun bülbül gibi şakırdamasını sağlayan mucizevi antidepresan. böyle yan etkiye kurban olurum ben amk. kalk diyorum kalkıyor , in diyorum iniyor. düşünmeniz yeterli.
her antidepresan gibi ciddi yan etkileri olan ilaç,bünyeden bünyeye değişir.
4 yıldır kullandığım ilaçtır. ilaç saatini geciktirdiğinde bile yer ayaklarının altından usul usul kayar.
bugün almayı unutmakla beraber kendimi balkondan atlama hissi uyandırdığı lanet ilaç hayatı requem of dream tadında yaşıyorum.
Kullandigim envai cesit ilactan sonra artik dayanamiyorum doktor dedigimde son care olarak verilmis ilac.kullananlar ikiye ayriliyor ya yan etkilerinden geberip birakanlar ya da dayanip cok iyiyim diyenler.yarin sabah lustral ile birlikte baslayacagim.hayatinizi ilaca baglamayin diyorlar ama gercekten son carem bu ilac.insallah yan etkileri öldurmeden surundurmez de, alismam kolay olur.
2 yıl boyunca kullandim. 75 ile başlayıp 225 mg'a kadar çıktım. Hayatımı sikti resmen. Npi denen ne olduğu belirsiz yerde bulunan sözüm ona uzman bir bayan, o kadar yakınmama rağmen ilacı kesmedi. Aksine artırdi. 6 ay 225 mg kullandım. Ruh gibi gezdim. Sonuç olarak hiç bir faydasını görmediğim gibi karaciğer enzimlerim sgot sgpt ve ggt normalin 5 katına kadar çıktı. Tesadüfen farkettiğim anda ilacı bıraktim. Tam 4 yıldan beri karaciğer enzimlerimin düşmesi için uğraşıyorum. Karaciğerde kalıcı hasar oluşmuş. işin kötüsü karaciğer iflas edene kadar ağrı hissetmiyorsunuz. Tam 4 yıldan beri aspirin bile içmedim. Şu an sgpt 55 civarında sınırda. Sgot ise 100 civarında. Onun üst sınırı da 50. ilacı bıraktıktan 1 ay sonra sgot değeri 270 çıkmıştı. O kadar karaciğeri sikip bırakan bir ilaçtır. Sakın ha sakın kullanmayın derim.
Daha 2haftadir kullaniyorum yan etkileri survivor tadinda. Cafede otururken durup dururken ögurmeye basliyorum ve bugun oyle ki yataktan kalkamiyorum bas donmesi de cabasi. 1Gun doz almayinca terminatore donusuyorum.75e gecince neler olcak bakalim.
sinir, paranoya ve anksiyeteye olan katkısı takdir edilesi ilaç.

lakin düzgün beslenen ve haftanın 5 günü düzenli spor yapan bünyemde, 2.5 yılda 300 toplam kolesterol ve üst sınırın üstünde kötü kolesterol yarattı. ayrıca feci şekilde bağımlısı olmuş durumdayım. yanlışlıkla 1 gün içmemiş olsam, ertesi gün gözlerimi oynatmamla birlikte dengemin amına koymaya başlıyor kendisi.

tanım: ne emmeye ne de gömmeye gelen ilaç.