bugün

Efendilik arıyorsanız beyaz show a gidin, orda size efendilik öğretirler.
Tam bir loser söylemi.
Tamam sen efendiydin ve kaybettin. Bu temayla süslenmiş 3500 entry yazmadan sktirip gitmeyeceksin değil mi bu sözlükten?
Tez konusu arayanlara öneri, Devamlı anlamsız genellemeler yapan insanların zeka seviyesinin düşüklüğü üzerine inceleme yapabilirsiniz bence.
Yoo ben hep kazanırım.
Vardır ama karşısındaki kadının da bunu görebilecek ve bunu tercih edecek kapasiteye sahip olması gerekir. Örneğin ben şu an beni kendine aşık edip hayatımı kaydırmak suretiyle skecek bir bey arayışındayım.. allah bazı kimselere akıl vermemiş yapacak hiçbi şey yok.
maalesef yok.

kız muhabbetinde efendi olana ezik, iş muhabbetinde efendi olana salak deniyor.
buna katılmıyorum
p.ç erkek seven kızlar a*salaktir. net.

efendi erkek canımi yiyebilir. eved.
hangi kızda şansını denediğine bağlıdır.
olsun be kaybedeceksek efendilikten kaybedelim. birgün elbet kazanacağız.
Berabere kalma ihtimali de yoktur.
Böyle pragmatist ve iğrenerek baktığım bir ilişki kazanacaksam bırakın kaybedeyim. Hem kim bilir, belki asıl kazanan efendidir ?
Sanırım genelde mezarlığa dönüşmüş bir kalp kazanıyorlar.
Siz önce bi efendi olun da... konuşuruz sonra bunları, kuşkusuz.
Kazandim, az once kaybettim.
Efendi kıza denk gelmemiştir o zaman...
demek ki hep bu yüzden kaybediyoruz ne diyelim kaderimiz de bu varmış.
Ne kadar yakışıklı olduğunuza göre değişir bu işler.
Kalbi temiz insan eninde sonunda bulacaktır kendine göre uygun kişiyi. iyi iyiyi, kötü kötüyü çeker bence.
Doğru önerme. Yazık lan bir de "en sonunda biz kazanacağız" diyerek kendilerini avutuyorlar!

En sonunda dediği şey: kızların piç erkeklerle her haltı yiyip artık satacak bir şeyleri kalmadığında, yaşlanma evresine yakın bir zamanda efendi ezik bir erkeğe aşıkmış taklidi yaparak ona kapağı atmak. Güzelliği kaybolmaya başlayınca ortada kalmamak için kalan sermayesini o ezik erkeğe yatırıp ömrünün sonuna kadar onu atm olarak kullanmak. O ATM'den çektiği paraları da yine başka piç erkeklerle ezmeye devam etmek.

Sözlerime büyük üstat Aleyna tilki hazretlerinin veciz bir sözüyle son veriyorum.

(bkz: Bırakın kazandım zannetsin zavallı)
Sizin efendi erkekten kastınız mal erkek.
Efendi olmak salak olunduğu anlamına gelmiyor.
Efendi erkekler çoğunlukla saygı görürler ve aşkın sevginin tadını çıkarırlar.
Karı kız olayında efendi erkekeğin ihtiyacı olan şey sabırdır.Size tavsiyem sabırla bekleyin doğru kişi elbet karşınıza çıkacaktır.Kalbiniz temiz ise Allah kalbinize göre verir buna inanın...
doğrudur. twitter'dan takip ettiğim eski tanıdığım bir kız vardı. daha önceden tanıştığımız için kendisini sadece takip ettim. mesaj göndermedim, attığı tweeti retweet yapmadım vs. baktım kız beni hem twitter'dan hemde facebook'dan engellemiş hemde hiç sebepsiz. işte o an anladım ki piç olsaydım ona yavrum, cicim, bebeğim tarzı mesajlar gönderseydim belki gözünde değerim daha fazla olacaktı. evet efendi olmak bazı kızların gözünde sizi değerli değil salak yapıyor ben bunu anladım.
Mühim değil efenim, biz kaybetmeye alışkınız.

Ne zaman ki kaybetmeyiz, bu sefer de karşımızda ki kazanmış sayarız..

Çünkü Efendi adam, çıkar ve menfaat uğruna yaşamaz hayatını..
Kazanmak kaybetmek falan filan.
Gerçekten efendi bir insan için önemi yoktur.
Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner.
Zaman ve şartlar değişirse, belki de hiçbir şey eskisi gibi kalmaz, şeklinde yapılır, bu atasözünün açıklaması, genellikle.
Valla benjamin çok efendi adam. Efendi olsun olmasın benjamini bulan adam kazanıyor. O yüzden gülüyorum efendi erkeğin kazanabilme ihtimali yoktur diyenlere. Benjamine bakar. Benjamin en kral kadınları ayarlar.
görsel
Herkes ulaşamadığına ilgi gösterir bebekler. Efendiye ulaşılabilirlik konusunda biraz daha yüksek mertebede olduğu için eleniyor.

Piç erkek diye tabir edilen kesim ulaşılınca bile ulaşılmaz olduğundan kazanıyor.

Tesbitlerim bu kadar hayırlı Cumalar.

Ayrıca siktir edin sevişmek istiyorsanız sevişebileceğiniz muhabbet etmek istiyorsanız sevgili olmadan muhabbet edebileceğiniz tiyatroya gitmek istiyorsanız tiyatroya gidebileğiniz farklı erkekler/kadınlar mevcutken hepsini tek insanda toplama çabası neden?
güncel Önemli Başlıklar