bugün

Efendi erkekleri küstürdünüz onlar da Rus'a gitti hahahaha
manisalı bir hanım kızımızın çaresizliği. manisa ne ya? 21. asır olmuş, manisa'mı kaldı hala?
artik amaç ve roller degisti.
kadin ne zaman ki cinselligi kesf etti erkeklik bitti.
ne yazik ki artik, iliskiler hep menfaat uzeri...
Siz buna uygun musunuz onu sorun öncelikle kendinize ondan sonra arayın. Uygun iseniz er yada geç o sizi bulur. Ne cahil adamsınız.
kıtlık değil, "efendi erkekliğe kıran girdi" demek daha isabetli olabilir.
sana denk gelmemiş harun abi dedirtendir.

bir varsayım.
Var böyle bir kıtlık. Arıyoruz bakalım. ibnesine kahpesine yenilmedik.
Barda ararsanız olacak olandır.
(bkz: biri şunu silksin)
her iletinize laf yetiştiren, özel mesaj kutularınızı dolduran, yazışma görüntülerini alıp "ayh bıktım bunnardan" demenize rağmen yenilerini eklemekten vazgeçmediğiniz beyazköpek balığı tarzıyla hareket eden her şeye yürüyen argonotlardan efendilere tanışmak için fırsat kalmadığındandır.
sosyal hayatta giyim ve tavrınızı, internette dilinizi düzeltmediğiniz sürece ne onlara sıra gelir ne de onlar size kendiliğinden .)
Kızlarımız erkekleri bu hale getirdiler, bir erkek karşılıksız sevgisini size sunduğunda onu kırdınız, küstürdünüz ya da arkadaş kalalım dediniz. Efendi adamların aşka ve kadınlara inancını yerle bir ettiniz ve metamorfoz başladı erkeklerde; şunu öğrendiler siken sevilir, seven sikilir. Bunu öğrenen erkekler bu steplerin hemen başındaki erkeklere, kuzenlerine, kardeşlerine anlattılar bu işin sıcak kalple yapılmayacağını, kadınların zehirli varlıklar olduğunu anladık.
Erkek kardeşlerime tavsiyem hayatınızdaki kıza yılan olarak bakın, her an sizi zehirleyecek ya da boğacak bir yılan. Kadının sizin için köpek olduğunu göreceksiniz, ya da anal seks de yapabilirsiniz. Arkadan vurduğunuz kızlar size aşık oluyor, tek gecelik bile olsa.
Yakın zamanda vuku bulacaktır. 7 yıl kıtlık olacak. Kadınlar erkek görünce izdihamdan birbirini ezecek. 7 yıl boyunca da bolluk bereket olacaktır.
Hanımefendiler stoklarınızı sağlam tutunuz.
Bolluk ve bereket ile...
(bkz: arz talep) işte tüm mesele bu.
inanıyorum ki, herkes kendisi gibi insanlarla birlikte olur. Maymun iştahlılığı yoksa tabi insanın. Yani, ilk önce sorulması gereken soru, "efendi erkek/kadın var mı?" sorusu değil, "ben efendi bir insan mıyım?" sorusudur.
Efendi erkek başlığı açıp entry de dış görünüşten bahsedince senin için kıtlık olması normal geldi bana bacım.
(bkz: manisa tarzanı)
Efendi erkek piyasada çok aslında. sizler sadece herkesi, eskiden sizi üzen orospu çocukları gibi görmekten önyargıyla karşılıyorsunuz. Hepsi bu.
Manisalı kardeşimizin haklı feryadı.
kıtlık yok. efendi olarak tanımlanan kişiler sizlerin alışmış olduğunuz durumdan bağımsız olarak sükut etmiş durumdalar.
Efendi oldukda noldu bu dünya efendi olmak için fazla hayal kırıcı.
hem efendi erkek sevmiyorsunuz hem de arıyorsunuz. kadın değilmisiniz hepiniz aynısınız.
efendi erkek
Heeeeeeeeeeeey ben burdayım.
Tezat insanların dilinde pelesenk olmuş söz ;
Bütün genellemeler yanlıştır,bu da dahil.
Dedikten sonra sebebi izaha girişmek gerekirse bunu diyen zat-ı muhterem hanımlar efendi erkeklerin kalmadığından etraflarındaki erkeklerin vurdum duymaz hallerinden,çocukça hal ve tavırlarından dem vururlar.
Efendi bir erkekle muhabbet ettiklerinde bu insanları sıkıcı çekilmez insanlar olarak tanımlar bu hanım kızlarımız.
Hanımlar,arkadaşlar lütfen biraz rasyonel davranın fikirlerinizi,isteklerinizi önünüze alın o telefonu elinizden bırakıp yapmacık yorumlara 8 dakika ara verin sonra yeniden like mı yaparsınız özçekim mi yaparsınız ona sıra gelir yine yaparsınız,bi ilk önce başınızı avuçlarınıza alıp bir tefekküre dalın biz ne istiyoruz diye.
dudaklar iyi şeylerin arayışında konuşur ama yapılan yine gözün gördügü ve gösterdiginden ibaret ilerler. daha derine bakmak lazım
Adam 25 26 yaşında hala yırtık kot giyme derdinde.
güncel Önemli Başlıklar