bugün

"benim ol" şarkısı güzel olan yeni yetme bir popçu. taş gibi maşallah. yolu açık olsun diyor, türk pop müziğinin kurtuluşu imkansız saçmalığına yeni bir soluk getirmesini diliyoruz.

(yerler senin o çenendeki benini)
http://www.youtube.com/watch?v=7W-NP6oM7-c
Turk popculardan kolay kolay etkilenmesem de, (tarkan haric, ki ondan etkilenmemek de imkansiz), bu cocuk beni gercekten etkiledi. Sesi, mutevaziligi ve yakisikliligi eminim butun genc kizlari etkileyecektir. Severek takip ediyorum bu izmirli delikanliyi!
tesadüfen bir yerde duyduğum ve dün gece deli divane gibi aradığım şarkıdır. soundu,backgroundu fazla iyi, sözler güzel,ses ortala. ama geceden beri hipnoz olmuş gibi sürekli bu şarkıı dinliyorum. söyleyen çocuk da,aslında çocuk daha ufak ama, güzel dans ediyor vesselam.
Kimmiş bu benim ol u söyleyen diye araştirip buldugum sanatcı. Cok unlu olacak galiba. Patlayacak.
Benim Ol şarkısını beğendim. Değişik bir tarzı var, hoş.
A a bu kadar güzel bir şarkının (bkz: yay burcu erkeği)nden çıkmasına şaşırdım. bu kadar tutkulu olabiliyorlar mıymış.
Benim ol şarkısını seslendiren abimiz. Şarkı çok hoş eyvallah da adam benim olmazsan, beni duymazsan diye öyle tehdit içerikli konuşmuş ki benim de sonunu getiresim geliyor.
Hatta şarkıyı şöyle söylüyorum; hadi yine gel benim ol, benim olmazsan seni s.kerim, beni duymazsan yine s.kerim.
iğrenç sarkisi benim ol dilime dolanan sarkici. Lanet girsin.
abi adamda tip var aynı şarkıyı ben yapsam klip çeksen yarın unutulurum.
Yürür gider bu burdan.
90 ve londra doğumlu şarkıcıdır. Severek dinliyoruz.
Bu cocuk parlar bikac seneye demedi demeyin .
farah zeynep abdullah a benzeyen genç.
5 ay önce çıkardığı mükemmel şarkısı benim ol ile büyük bir çıkış yakalayan ayrıca bi o kadar da yakışıklı yeni popçumuz. umuyorum ki yolunda iyi işler başaracaktır..
seneler sonrası editi: cidden başardı lan
tüyüsüzün tekidir sesi de gıcıktır şarkısı da bana vermezsen deyip duruyor manyak.
--spoiler--
Hadi yine gel benim ol,
Benim olmazsan kime giderim
--spoiler--

Gidecek yeri olsa seni niye istesin zaten kezo.
Yüz hatları gözüme çok yumuşak gelen sanatçı.
tarkan tarzı dans ederken kahkaha attığım yeni bir popçu.
mümkün mertebe dans etmesin.
"benim ol" şarkısından sonra, çıkaracağı her şarkı , eski şarkısını aratacağı için başarısız olabilir.
Gaydir. Kesin bilgi yayalım.
"olmamış mı" şarkısıyla "benim ol" un gölgesinde kalmamış şarkıcıdır.

demedi demeyin,

bu adam tarkan dan iyi beyler.
şarkılarıyla, danslarıyla, klipleriyle starlığa oynadığı çok belli olan ama sonunda star olamayacak olan adamdır. arkasında güçlü bir pr desteği olduğu çok açık çünkü iki tekli ile bu müzik piyasasında gündem oluşturmak çok zor bi iştir. yeni teklisi olmamış mı başarılı bir iş olmuş.
takip edilmesi gereken yeni nesil popçudur.

beyler adamın şarkılar şükela,

sesi idare eder,

danslar tırt,

tipi de gayet 10 numara 5 yıldız.

bu adam çizgisini bozmazsa birkaç sene içinde ortalığı kasar kavurur.
yakışıklı bi şarkıcı insanı. 1990 doğumluymuş ayrıca.
Müthiş bir çocuk. Allah anasına bağışlasın.