bugün

şuan hali hazırda açmayı düşündüğüm site türü.

diyorum ki buradan hevesli kalemine düşkün 10 20 adet yazarı toplayalım, ben site domainini, kurulumu ayrıca siteye ek bir irc'yi de ayarlayacağım ^^.

destek vermeyi düşünen arkadaşlardan isteğim, edebiyat üzerine yazılar, en sevdikleri kitapların derinlemesine kritikleri, felsefi konularda denemeler, hayata dair denemeler. ...vs ...vs

çoğaltılır bu, kendini denemek isteyen yazarların bana geri dönüş yapmasını rica ediyorum.
bu tarz bir siteyi biz de arkadaşlarımızla düşünmüştük bir keresinde. okuduğumuz kitapları detaylıca yorumlamak,kitaplara puan vermek ya da istediğiniz özelliklere,aradığınız kriterlere göre 'kitap öner' butonu. böyle bir site tutar diye düşünüyorum.
asla girmeyeceğim sitedir. ne işim olur edebiyatla.
güzel bir site olur.
hayata geçtiği takdirde bana haber ederseniz seve seve yazdıklarımdan gönderebilirim. seve seve okunur mu lakin o konuda birşey diyemem.
olur ben gelirim.

eğlenceli gibi görünen site.
Harika olur bence. Eğer gerçek hayata geçirilirse katılabileceğim bir site olacak diye düşünüyorum.
ZAten amaçladığım tam olarak bu. amatör kalemler için fırsat yaratmak, bir yandan da sözlükden daha ciddi bir mecra oluşturup edebi olarak bir şeyler ortaya koymak.

teklif topluyorum şuan istediğim sitenin maliyeti ile alakalı.
Sitenin ana sayfasının görünür bir yerinde fotoğrafım olursa ben de yardımcı olabilirim.
kulağa güzel geliyor.
işte böyleyken böyle, biraz forum sitesi uplar gibi oldu ama duyurmam lazım yeterince kişiye.
güzel bir şeyler yapmayı amaçlıyorum.
--spoiler--
şuan hali hazırda açmayı düşündüğüm site türü.

diyorum ki buradan hevesli kalemine düşkün 10 20 adet yazarı toplayalım, ben site domainini, kurulumu ayrıca siteye ek bir irc'yi de ayarlayacağım ^^.

destek vermeyi düşünen arkadaşlardan isteğim, edebiyat üzerine yazılar, en sevdikleri kitapların derinlemesine kritikleri, felsefi konularda denemeler, hayata dair denemeler. ...vs ...vs

çoğaltılır bu, kendini denemek isteyen yazarların bana geri dönüş yapmasını rica ediyorum.
--spoiler--
Ben varım.
Bende varım gerekirse yazar gerekmezse okuyucu olarak.
uğraşmaya değer bir uğraş. kurarsan eğer yazdığın entry editleyip link falan koy.
şiir, hikaye naçizane karalamalarımla destek verebileceğim sitedir.
Ben de varım demek ukalalık olur diye düşünüyorum. Ama eğer böyle bir projeyi hayata geçirirsen takipçin olurum.
tipsy channel ekibi olarak yeni girişimleri destekliyoruz. yürüyün be. okuyucu olarak destekleyeceğim girişim.

(bkz: tipsy channel)
Ben de varım. Desteklerim hem takipçi hem de talep olursa yazar olarak.
Kendim kurmazsam seninkine katılabilirim.
Güzel fikir. Her türlü yürür bu iş. Yazar olarak katkı sağlayabilirim her zaman.
https://www.uludagsozluk.com/e/35210790/

-site yapımı başladı.

- isim kararlaştırılıp domain alınacak kısa sürede.

- yazar kadromuz, şuan için

- (bkz: marcus amoralistis ponchirikos)

- (bkz: izmir paris ucagi)

- (bkz: st greawraimcalhawi)

- (bkz: beyaz gecelerdeki nastenka)

- (bkz: spedy)

kalemine güvenen arkadaşları aramızda görmek isteriz.

4-5 aylık bir gelişme sürecinden sonra e-dergiye dönebiliriz. beraber yola çıkacağımız arkadaşlarda benle birlikte emek verirse

dergimizi basabiliriz. denemeye değer diye düşünüyorum.
destekleyebilirim bekliyoruz güzel insanlar.
ne oldu acaba bu dedirten girişimdir.
https://gencyazarlar.blog/
şiddetle tavsiye ederim.Çok özel bir edebiyat sitesi.
güncel Önemli Başlıklar