bugün 757 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

eczaneden saf alkol almak

 1. 4 0
  eczacıların kapalı bir ortamda uzun süre kalmış, top sakallı, pijamalarının üstüne bir kat kazak, bir de kar montu giyen bir yabani ile karşılaştıklarında korkarak karşı koydukları eylem.

  size "elimizde yok" yalanını atarlar. zaten önce alkol istediğinizi duyunca sizi iyice bir süzerler. sonra malum yanıtlarını verirler. söylenir gibi, "yahu eskiden saf alkol olurdu eczanelerde, ne oldu da değişti şimdi" dediğinizde ise, "elimizde kalmadı" diyip önlerindeki ilaç kutularına dönerler. sinirlenmemek lazım. birinci olmadıysa ikinci, ikinci olmadıysa da üçüncü eczanede hedefinize ulaşırsınız. hem de peş para vermeden.
  #1125345
 2. 1 1
  kanunen yasak olan durum.
  #1125369
 3. 1 1
  alkol krizine girmiş maganda gece açık bulduğu bakkala dalar:

  -alkol var mı abi?
  +nası bişey arıyodun delikanlı?
  -kalbimdeki yarayı temizlicek bişey arıyorum.
  +35 lik yeter mi yoksa 70 lik mi verim?
  -yok abi sen beni yanlış anladın.
  +yanında verelim b.peynir falan uzmanlar söyledi kalbe iyi geliyomuş.
  #1125421
eczaneden saf alkol almak ile alakalı başlıklar