bugün

Yalnız ecevit gibi naif ve kibar bir adama denk geldiği için çok şanslıydı bu hıyar,ecevit olaydan sonra affetmişti bu embesili şuan aynı olayı yapsa fetöcü diye tutuklanır sittin sene hapisten çıkamaz.
gücü ancak ecevit gibi efendi, ince ruhlu, naif ve kibar bir adama yeten soytarıdır. türkiye o zamanlar bugüne nazaran çok demokratik bir ülkeydi. basın özgürlüğünü, yargı bağımsızlığının bugünden çok daha iyi durumda oluşunu saymıyorum bile.
Orospu çocuğu şimdi çıkıp atsa ya.
Soytarının ağababasıdır. Ecevit gibi naif bir adama bunu yapmak kolaydır. Götü yiyorsa uzun adama fırlatsın o kasayı.. Dübüründen nasıl kan alıyorlar görür o zaman.
21 yıl sonraki hali;

görsel

geçen süreçte zenginleşmiş.
protesto hakkını kullanmıştır.

akp döneminde yaşayanlar bilmezler. eskiden öyle bir hak vardı.

karakteri sikik, biatçı yalakalarla dolu değildi her taraf.

ben devlet başkanı olsam ve biri "geçinemiyoruz!" diyerek önümde yazar kasasını yere atarak parçalasa, 2 saat içinde bahsedilen vatandaşı da davet eder, tüm danışmanlarımı toplar, gerekirse ekonomi bakanımı da çağırır, "problem nedir, konuşun, çözelim." derdim.

o masadan, bazı talimatlar verilmeden ve bazı gelişmeler yaşanmadan kalkılmazdı.

2021'de, "türkiye" denilen muz cumhuriyetinde o anlayış nerde amk?
20 yılda demokrasi olarak nereden nereye gerilediğimizi gösteren olay. Şimdi olsa o yazar kasayı ilk önce götüne sokarlar, sonra lgbt suçunu da sabit görüp Silivri’ye yollarlar, yine yetmez tüm sülalesine kan kustururlar.
ecevite fırlatılınca soytarı rte ananı da al git diyince ra ra lo durumudur. iki yüzlüler sizi..
dolar 1.40 oldu diye tepkisini demokratik alternatiflerin ötesine taşırmış kişidir. şimdi ise dolar 9 liraya dayandığı için ancak kamyon kasası atarak bunu eşitleyebilir ve böyle bir şansı yoktur.
Görevini başarıyla tamamlamış, level up+ almıştır.
Soytarı değil maşadır.
Dolar 1.60 olunca geçinemiyoruz diye ecevit'e yazar kasa fırlatan soytarıdır. Şimdi milyonlarca soytarıdan kimse hiçbir şey atamıyor.

1 dolar kaç japon yeni idi acaba, o çok önemli...
550 korumayla gezen halk liderine istese de ulaşamaz zaten. Birkaç sene evvel röportaj verdiydi. Yavşağın teki izlenimi %1000.
O kadar soytarı ki dolar çıktığı halde Erdoğan'ı destekliyor.
Orospu evladı KDV zam mı sonrası çıkıp atsa ya atamaz korkar.

Bu millete yumuşak davranmayacaksın.

Bin tane iri kıyım hilal bıyıklı ile gezip arada sorun çıkaranı tekmeleyecekler ki halk hesap soramasın iktidarın güvende kalsın.
reis'e yazar kasa ,hesap makinesi atacak adamın götünden 500cc şırınga ile kan alırlar.

boru değil.
akpli bir belediyeye girip yattığı yerden emekli olmadıysa bende birşey bilmiyorum.
Şimdi bu ekonomik krizde fırlatsın bir de. Soytarı herif. Neyseki rahmetlinin devlet terbiyesi ahlakı üst düzeydeydi.
bakması bile bir lütufken bir de sert bakması olmamış tabi...
çok ayıp etmiş . halbuki politikacılar
kutsaldır . " allah benim ömrümden alsın ,
ecevite versin " demesi lazımdı .
siyasetçilerin ancak ölünce koltuğu bırak
tığı türkiyeden manzaralar . siyasilerin
hepsi çok iyi , hepsi dokunulmaz , hepsi
mübarek .