bugün

bir yazar. lokal anestezi isminde kitabı mevcuttur.
Zamanında sözlukten silinmis baslıktı yamulmuyorsam.
Amatör biri ama gırtlağı çok sağlam.
Büyümüştür şimdi.
Şu linki koyiyim de olaylar nasıl gelişmiş çocuğun yazılı metini var.

http://www.kadinlive.com/...arkadasinin-aciklamalari/
En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük bir yazar. Evet.
Ulan bu kiz yerine baska bir kiz cocugu olsaydi coktan intihar etmişti. Yatın kalkin dua edin bu kiz cok güclü biri. Dusünsenize intihar etse, vicdan azabindan geberirdiniz. Sizin yaptiğiniz bu kizin yaptiğindan cok daha buyuk ahlaksizlik.
akşam akşam whatsupp gruplarında ismi geçen şahıs.

Lan yoksa yinemi mk.
Kizin soyadinin "hot"oğlu olması nasıl bir tesadüf acaba.
Kendisini bizzat tanırım. Oldukça entelektüel ve akıllı bir kız. Yaptığı hiçbir şeyden pişman değil. Tek bi hedefi var; Türk edebiyatının sayılı yazarlarından olmak. Bunun icin de her gün çok okuyor, geliştiriyor kendini.. insallah en kısa sürede hayallerine ulaşabilir..
bir zamanların gündemini çalkalayan dişi varlık.
Bu kızın beraber olduğu am biti de nasil mağduru oynamış,zannedersin kız kafasına silah dayayıp tecavüz etmiş
Bi insan çok zorladı beraber oldum mecbur kaldım benim yerimde kim olsa aynısını yapardı diye nasil konuşabilir hiç mi beynin yok aq.
yıkık bir orospu çocuğunun seviştiğini kanıtlama güdüsü ile yaptığı bir gavatlık sonucu hayatı kararmış genç bir kız.
Henüz ortaokuldayken kasetlerini gördüğüm kişi. Zamane ergenlerine az çektirmedi. Sonrasında bu olaydan prim yaparak kitap falan yazdı. Ne diyim artık insanlar reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla ilerliyor işte.
hot tamale hot hot tamalee.
çok fena gırtlak yapan kız.
bir zamanlar ülke gündemini meşgul eden malûm kız.
bunun videosunda birlikte olduğu çocuk twitter da beni takip ediyordu.

karşılıklı gt yaparken denk gelmiş.
Sanırım Türkiye'nin ilk siber zorbalık vakalarından biridir. Kızın yaptığı bana göre de yanlıştı ama koca bir ülke işi gücü bırakmış 14-15 yaşlarındaki bir ergenin yatak macerasını konuşuyordu, alay ediyordu, birbirine gösterip eğleniyordu. O yaşta o psikolojiye dayanması aslında güçlü birisi olduğunu gösteriyor. Tabi sonradan kitap vs bokunu çıkardı orası ayrı.
güncel Önemli Başlıklar