bugün

sana bana mı yavşasın? bırak manitasına yavşasın.
ilete tıklayıp tüm listeyi eklerim ben .
Oley
Dayı koltuğun sağ tarafına bi posta attırmış galiba zaten.
Ulan ne kadar meraklı milletiz ki milletin emmek yalamak istediklerini hafiye gibi takip ediyoruz.

Size ne amk
Ağız onun, emer de diller de.
bende e postayı sık kullanırım iyi ki böyle şahıslar e mail adresimi bilmiyor.
Ben hala o cümle nasıl bitecek diye düşünüyorum dayı gibi.
"Seni bo..."
Haberi olsa bir yazarımızın donuna kadar neyi varsa alacak olan dayı. Bu kendisinin çok itici olduğunu değiştirmez tabi.
Adam işi gmail üzerinden görür olmuş helal olsun valla. Çoğu insanın aklına bile gelmez.
Amcanın evli olduğunu nereden biliyoruz ya? Hemen aldattı yaftası yapıştırmışsınız. Aldattıysa da karısıyla arasındaki problem. Ayrıca mail hesabını da gizleyin, isim soyisim var ayıp, ifşadır bu.
Soyadı da bizim ev sahibiyle aynıymış bu arada, tipleri de hafif benziyor. Bu biraz huzursuz etti beni. Neyse.
fotoğrafı çeken kişi özel hayatın gizliliğini ihlal ederek hem bir suç işlemiş hem de dayının yaptığı kadar bir iğrençlik yapmıştır.
Boğarak şeyapmak istiyor sanırım devamından bunu anladım. Punishment ile..
ne yavsamasi dayi dusurmus kadin fotograf atmis muhabbet onun uzerinden ilerliyor.
dayi bo dan sonra sş harfine basiyor boş.
siz hala..
Uluya malzeme olan dayıdır. Adama suan üzüldüm.ewed
adamın mail adresini google'a yazdığınızda mesleği çıkıyor. ifşalamamak için buraya yazmıyorum. birileri ulaşıp bilgilendirirse sorumlu kişilere dava açabilir. madur durumda olan kişi şuan kendisi.
Bu yaptığın özel hayatın ihlaline giriyor biliyorsundur umarım. Sil o entryi. Başını gereksiz bir eğlence için yakma.
Telefonuna zoom yapılarak ifşalanmış dayıdır. Hoş olmamış. Aga en azından ismini kapatsaydın. Tamam yaşlıların abazanları da hiç çekilmiyor ama adamın özel hayatı karışamazsın. istediği fanteziyi kurar. Resmen telefonu karıştırılmış gibi olmuş. Eleştiri yöntemi bu şekilde fotoğraf ve ismi alenen gözükecek şekilde olmamalıydı. Sözlükte her konuda goygoy yapılıyor ama bu olmadı bence.
Bizim mahalkedeki fikret amcaya benzeyen dayıdır. Umulur ki o değildir.