3

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz

entry 110 galeri video ses iyilertrends
  1. 1.
    atv'de başlayacak yeni silahlı dizi film. kellere kesilecek, kanlar dökülecek ve raconlar kesilecek. yaşasın amına koyayım yeni dizimiz oldu.
    #28845462 :)
  2. 2.
    raci şaşmaz'ın kardeşi necati şaşmaz (polat alemdar) ile yolları ayırmasının ardından onun ekmek teknesine misilleme olarak yaptığı dizidir , hadi testere neyse de koskoca süleyman çakır'a yakışmadı çakma vadide oynamak , senaryosu da bi vadi etmeyecek bir dizi sanırım , yine kurtlar vadisi'nde olduğu gibi hikaye cinayetle başlayacak , ama çakır'ın biz iş adamıyız falan demesi , biraz da yaşlanmış olması beni şimdiden soğuttu diziden

sanırım 97 bölümlük kurtlar vadisini tekrar tekrar izlemeye devam edeceğiz , vadinin yerini tutmayacak bu dizi
    #28845507 :)
  3. 3.
    lord of war filminin yandan yemisi gibi bir fragmana sahip olan dizi.
    #28845552 :)
  4. 4.
    Senaryosunda vadiden raci şaşmaz, bahadır özdener, cüneyt aysan bulunan dizi.
    Oktay Kaynarca zaten malum başrolde oynuyor. Kurtlar Vadisinden sonra yapılan benzer yapımlar tutmadığı göz önüne alınırsa sağlam bir kurgu ve senaryosu olması gerek. ilk fragman videosu çok değişik, ilgi çekici gelmedi ama şimdiden hakkında birşey söylemek doğru olmaz bekleyip göreceğiz.
    #28848574 :)
  5. 5.
    Eski vadi ekibinin toplandığı dizi. izlenir bu.
    #28849531 :)
  6. 6.
    Kurtlar vadisi ilk çıktığında konspet danışmanı soner yalçın dı ve izlenme rekorları kırıyordu. Ne zaman ki konsept de dizinin yapımcılığı da şaşmaz kardeşlere kaldı, o zaman dizi iktidar yağdanlığına döndü. Şimdi eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi de raci şaşmaz a kaldıysa çakır ın hatırına bile izlenir mi? kocaman bir soru işareti. Diğer yandan rüzgar akepe nin tersine döner gibi oldu diye raci şaşmaz da iktidar yağdanlığından vazgeçip geçtiğimiz dönemlerde yaşanan kirli tezgahları düzenleyenlerin gözünden ele alırsa işte o zaman izlenir.
    #28908995 :)
  7. 7.
    yine şu oktay kaynarca mıdır nedir, o kişilik mafyacılık oynasın diye çekilmiş dizimsidir.
    #28909012 :)
  8. 8.
    deniz çakır'ın da yer alacağı dizidir. fakat iki husustan dolayı izlemeyi düşünmüyorum:

1- böyle dizi ismi mi olur amk?

2- akp tv'de yayınlanacak ve muhtemelen akp güzellemeleri içerecektir.
    #29108330 :)
  9. 9.
    Dizinin ismi sahiden fiyaskodur.
    #29111673 :)
  10. 10.
    1.bölüm fragmanı yayınlanmış dizi. Fragmanın sonunda oktay kaynarca bir süleyman çakır aforizması " azdan az çoktan çok gider " sözünü kullanmıştır. Özlemişiz çakır reis. Kendisi hızır çakırbeyli karakterini canlandırmaktadır.
    #29138861 :)
  11. 11.
    paralellerden dem vurması aşırıyla muhtemel, silahlı çatışmaların ve hükümete dizilecek güzellemelerin kokusunun fragmandan dahi alınabildiği, ilk bölümünü izledikten sonra devam edip etmemeye karar vermeye karar verdiğim dizidir. izlemeyi düşünmemdeki yegane unsur testere necmi abimizdir.
    #29138976 :)
  12. 12.
    Kurtlar vadisi benzeri bir dizi olacaktır. Zaten birkaç karakter oradan. ilk bölüme bir bakılıp sonradan devam edip etmeyeceğime karar vereceğim dizi. Merak ettim ne çıkacak.
    #29214895 :)
  13. 13.
    (bkz: acaba)
    #29214912 :)
  14. 14.
    Fragmanındaki replikler çok fenadır.
    Üzerine bir de oktay kaynarca, deniz çakır antipatikliği eklenmiş.
    Fikrimce bir gözü yere bakan, tutmayacak dizidir.
    #29237425 :)
  15. 15.
    Kurtlar vadisi tadında bir dizi geliyor. Hazır mısınız?
    #29237436 :)
  16. 16.
    Nedense aklıma tayyip geldi.
    #29237478 :)
  17. 17.
    çakır'ı hatırlatan repliklerin bol olacağı belli olan dizi.
    #29237489 :)
  18. 18.
    isime bak .

-Ne izliyosun

- eşkiya dünyaya hük... boşver amk.
    #29237961 :)
  19. 19.
    Eşkiya,dünyaya Hükümdar olmaz
    Eşkiya dünyaya,Hükümdar olmaz.
    Doğru olan hangisi Kafamı kurcalayan Özlü söz.
    #29237987 :)
  20. 20.
    Sanırım bugün başladı yada ben fragmanını başladı sandım.
    #29294801 :)
  21. 21.
    az buçuk izlediğim film ile isminin bir uyumu olmadığı dizi. mafya dizisi çekiyorlar kadın sokuyorlar araya. aşk meşk bırakın arkadaş adam gibi dizi çekin. evet.
    #29294812 :)
  22. 22.
    (bkz: buralar değerlenir)

çakır var dizide bir de karadeniz müziği. daha ne olsun.
    #29294831 :)
  23. 23.
    Tamamen godoşluk üzerine çekilmeye başlanmış bir dizi.

kadın kolları falan bu diziye atlamazlarsa onlarında aklına tüküreyim, herifteki rahatlığa bak, 15 yıllık karın olsun, git bi tane metres edin, hamile bırak, mevzu metresinin olması yerine ikisini birden rahat rahat götürmek olsun. Tamamen insanların bilinçaltına hitap edip "paran varsa 2 hatun iyidir, bak görüyorsun 2 hatun baya baya güzel geçiniyor" fikrini oturtmak üzere çekilmiş heralde.

Bide kurtlar vadisinin çakması, keşke adı, "kurtlar vadisi: çakırın yolu" olsaymış, emin olun daha az absürt karşılanırmış.
    Yine o yapmacık sahneler, birkaç bölüm sonra kafa kesmeler başlar.

15 yaşındaki kız çocuğu ayda 20.000 TL harcıyor diye sanki çok normal karşılanıp sadece ufak bir uyarı ardından babanın pohpohlamasıyla normalize oluyor, hasiktir lan ordan! asgari ücret 950 TL dünyadan haberiniz var mı sizin?!
    Türkiye burası Türkiye! devlet öğrenciye 4 yıllık 15.000 TL kredi veriyor, öğrencide onunla 4 sene geçiniyor...

Bir de kafa kırma sahnesi vardı yemek sofrasında tam evlere şenlik. Bildiğin kurtlar vadisinin Çin versiyonunu çıkarmış adamlar, herifin adını değiştirseydiniz bari.

Ama halkımız ayıla bayıla izleyecektir tabii, ne de olsa adam mafya babası, para bok, kafa kesiyor, 2 tane hatun götürüyor, reyting için aranan herşey var.

Son 4 yıldır akşam oturup doğru düzgün televizyon izlememiştim, ailemle oturup 2 çay içeyim diye oturdum, diziye bak. Nerede Fringe gibi Mr.robot gibi hatta ve hatta Game of Thrones (de yeter artık Got muhabbeti kusasım geldi de) nerede, bizim zihniyeti dar senaristlerin çektiği diziler nerede...

Gerçi onlarda haklılar, kim napsın bilimsel olayları, biri birine çakınca reyting kasıyorlar, onlarında elleri mahkum...

Edit:
    Arkadaş oturmuş 1 saat eleştiri yazmışım, hala elinde altın kaplama çekirdeği, götünde buzlu bademiyle eksileyenler var. iyilikte yaramıyor...
    #29294870 :)
  24. 24.
    klasik dönem kurtlar vadisini yakınen takip etmiş biri olarak sürecin nereye evrildiğini görmek açısından ilk bölümü merak edip izledim. açı açık kurtlar vadisi repliklerine göndermeler yaparak benim gibi izleyicileri kazanmak istedikleri ortada ancak anlamadıkları kurtlar vadisi bir takım oyunuydu. ne tek başına çakır ne de diğer öne çıkan karakterlerin bireysel başarıları üzerine kurulu değildi.
    #29299729 :)
  25. 25.
    kurtlar vadisinin 2015 modeli..
    #29299743 :)