bugün

düğünden topladıkları altınlarla dünya turuna çıkan, düğünden nasıl bu kadar altın gelir sorusuna cevap aratan mükemmel çift. http://sanatkaravani.com/...iyla-dunya-turuna-cikmak/
fakirlerin şaştığı durum.
(bkz: düğün parasıyla dünya turuna çıkan gazeteci çift)
düğünlerinin yemekli olduğunu düşündüğüm çift.

(bkz: yemekli düğün)
ayrıca türkiyede böyle çiftlerin olmasına şaşırtan durum.
Öff sıktı artık bu muhabbet. Sosyal medyada herkesin dilinde bu var. Donyo torono çokocoğoz. Azıcık özgün olun yahu, fikirleriniz ötekinin aynısı.
Düğüne vereceğimiz parayla dünya turuna çıkarız diye boş hayallere kapılırlar. Haklısınız: sizin düğün zaten çırağan sarayı'nda olacaktı, mahalle arasındaki bayat çerez ve limonata ikramı yapılan dandik bir düğün salonunda değil evet.

Bahsettikleri tur da ortadoğu turu galiba. En fazla Afganistan'a gidersiniz anca. * ee siz aşıklar şehri venedik'i görmek istersiniz ama tek göreceğiniz taliban olur...
Bence Karadeniz ve Ege turu yapın, bütçenize daha uygun. Hadi zorlasanız Akdeniz'i de görürsünüz.
100 bin lira parayla ne dünya turu aq uçmayın.
eleştiren tayfa da 4 yıl borç ödeyecek insanlar.
Sacma. Bizim burda dugunsuz kiz vermezler, dugun yapmadan evlenenede ya kiz hamile derler ya da adamin basina kalmis. Elalemin sesini kesmek icin dunya turuna cikmam o parayi verir kendim yaparim gerekirse dugunumu, erkege gerek yok illa.
is ciddiye bindi mi, ne düğünü askom diyenler ne kezbana burundu bu gozler gordu.

- ama askm ilk defa evleniyorum. O da olmasin mi?

Biz cunku 5. Ye evleniyoruz.
Düğüne para vermeyip dünya turuna çıkan bir tane Türk ferdi görmedim.
ikisi de yorucu. mis gibi bi yere kampa git.. birlikte koşturmadan vakit geçir..
Nikah ve kokteyl bir arada olacak, taki merasiminden Sonra kuyumcuya gidilip altinlar bozdurulacak ordan havalimanı.
Arkadaşlar dalga geçiyor hafife alıyorlar ancak Tur şirketleri çok uygun fiyata turlar düzenliyorlar. Eğer kız altında istemiyorsa yalnzıca altın parasına bile birçok ülkeyi gezer tatil yaparsın. Bence gayet mantıklı. En azından ikili için güzel bir deneyim. Ahmetin büşranın halayda popo sallamasına vesile olmaktan daha yerinde bir karar.
Parayı ben vermiyorsam bence de süper fikir.