bugün

Her aşık çift mutlaka kendi yuvasında görmeyi hayal etmiştir bunu. Negzel düşmanlarımızı hasetinden çatlatırız...

Allahım biliyorum fazla bir şey istiyorum ama lütfen nasip et yaaa.
görsel

https://twitter.com/zazad.../1144955168636776448?s=19
valla görgüsüzlükten salakliktan baska bir şey değildir..

özellikle yeni nesil gelinlerde özenti bunlar

amaç ohhh ben evlendim kurtuldum koca parası yiyorum

siz hala bekar bekar oturun mesajı vermektir..

kızlar kendinize küfür ettirmeyin şöyle hareketler yapip...
Alfalıktır. Ama tersten.
görsel

Mide bulantısı etkisi yaratan gereksizliktir.

Ne gerek vardır, amaç nedir, bunun kime, neye, ne faydası vardır, özel yaşamı kapı dışlarına taşırmanîn sağladığı doyum nedir?!

Genç çiftin, Bu tövbeler olsun kapısının acilen değiştirmelerini, akıl fikir ihsan edilmesini salık veriyorum!
Mutsuz evlilik looding...
yurdum insanı doğuştan mı bu kadar görgüsüz, yoksa sonradan mı oluyor sorunsalını gündeme getirir.
Madem millete kendinizi afişe etmeye bu kadar isteklisisiniz, Gerdek gecesi resimlerini basın, daha çok bakanı olur.
Allahım sana geliyorum. Daha da şaşırmam artık. Vayy be daha neler göreceğiz. Bunun zirve ve son olması ümidiyle.
Yatak odası kapısına da gerdek gecesi fotosu yakışır.

Millet delirdiğinin farkında değil üstelik bunu farklı olmak, zengin olmak vsvs sanıyorlar.
bir sure sonrada gerdek gecesi fotograflarini bastirirlarsa hic sasirmam. evet.
Tuvalet kapısınada sıçarkenki resimlerini bassalar. Eve yeni gelenler tuvaletin nerede olduğunu daha rahat anlarlar.
Böylelerini gördükçe hayret ediyorum. Ben böyle bir şey yapsam utancımdan insan içine çıkamam.
Bu biraz sıradan olmuş. ben olsam kocamla paçalarımızı sıvayıp dereye ayaklarımızı sokarkenki fotoğrafımızı bastırırdım.
(bkz: evlenmekten başka başarısı olmayan insan davranışları)

yeni bir 'pembe sunum gelini' doğmuş.
bazıları da böyle seviyor demek ki, ne yapalım?
damada allah sabır versin. büyük ihtimal bu fikir gelinden gelmiştir. yok diğeri ise hepten kötü.
Asam her eve geldiğinde fotoyu görünce..

Geldim gene aq diyecek. Yazık ..
görsel
iğrençlikten başka bir şey değildir.

Dipnot: "Yengeye vurduk vurduk kapıya bakan olmadı"
görsel
(bkz: deli sikince yapılabilecek çılgınlıklar)

sucu sürter ha deyim ben sana.
görsel
yetmez ama evet.
bu gençlerde vizyon yok.
ben olsam oraya barkovizyon koyar görüntüyü hareketli hale getirirdim.
böylece her an kapıdan çıkacakmış gibi görünürlerdi.
neyse. essy fikrimi çalma ha.
Değişik bir orgazm.
bunlar yarına bir gün çocukları olduğunda sırf çocuklarının da resmi bulunsun diye kapıyı da değiştirirler diye düşündüren durum.