bugün

Siz sanıyor musunuz ki hep düzgün erkekler yalnız.

Elbette ki düzgün diye tabir edilen etek boyu dizin altında, tayttan bi haber, gömlek seçimleri hakim yaka, kolej tipi ayakkabı ve Opak çorap tercih eden, yolda yürürken sağa sola bakmayan, toplu taşımada yanına erkek oturunca cam tarafına yapışıp acil durumda kırmak için kullanılan çekiçle camı kırmak istercesine başını yola çeviren, epilasyona karşı, allahın verdiği bıyığa koşulsuz razı benim gibi 30 yaş üzeri kadınlar da yalnız.
bir amlı varlığın yalnız olabilmesi başarıdır abazan ülkemde, evet.
düzgünlükten ziyade, bakımsız gri eşofmanlı türk kadını tabiri yapılmış.
Gri eşofmanlı pelinsuların peşinde koşanların da laf etmesi ayrı bir ayroni.

Ayrıca gri eşofman nerde bi göstersene evlat?
"etek boyu dizin altında, tayttan bi haber, gömlek seçimleri hakim yaka, kolej tipi ayakkabı ve opak çorap tercih eden,epilasyona karşı, allahın verdiği bıyığa koşulsuz razı"

bunlar düzgünlük değil bakımsızlık, üşengeçlik, vurdumduymazlık sonucu kişinin seçimleri.
tayt pek ala giyilebilir. etek diz üstüne çıkarılabilir, topuklu ayakkabı giyilebilir, çoraptan anlamam ama siyah ve ince olanlar en çirkini bile seksi gösteriyor, epilasyon, ağda çağımızın olmazsa olmazı. kıllı bir bayanı kimse istemez şimdi ne diyim yani...

yo yo yo düzgünlük bu değil dostum. düzgünlük manken gibi olsan bile herkese kuyruk sallamamaktır.
Demek ki düzgün kadınlarla mutlu olunmuyor, erkek heyecan istiyor. Keşke erkekler bu kadar duyarsız olmasa da bu süper kadınları kaçırmasa... Şaka lan şaka, çirkin ve kezbansınız o sebeple yalnızsınız.
Yalnızım ama düzgünlükle alakası olduğunu sanmam. Aşırı dikbaşlılık, gurur, inat...
en doğru tespittir.

kendimden ve çevremden biliyorum.
Yalnız kalmak elbette bir tercih ama bu tercih etrafımızdaki ilişkilerden kaynaklanıyor bunca ihanet varken güvenecek insanın olduğuna inanmak zor o yüzden okulum bitince görücü usulü everecekler beni, tercih sonuçta.
Kezbandı hani onlar ne ara düzgün oldu.
Onları ben Götürüyorum siz Rahat olun. Telef olmuyorlar.
(bkz: buralar entry dolacak)
(bkz: düzgün kadınların çirkin olması)
benim gibi yalnız insanların yalnız olmadığını bilmek ne de güzel.
Etrafa bakıyorum hep Düzgünler yalnız nerde yamuk yumuk var 50 kişiye aşkım demiş. 6 ay da bir manit değiştiriyorlar.
karakterli ve akilli olmalari sebebiyledir. duzgun kadinlari severiz candirlar deger vermeyi gercekten hak edenlerdirler.
güncel Önemli Başlıklar