bugün

doğru olduğunu düşündüğüm önerme. gerçeklik payı olmasa kızlar fön çektirmeye değil perma yaptırmaya giderdi sanırım.
doğru olduğunu düşündüğüm önerme. çünkü küsüratlı sayı verilmiş. ayrıca manalı.
(bkz: kıvırcık ama gururlu genç kız)
türkiye psikiyatri derneği'nin yaptığı bir araştırmadır. sonucunda da düz saçlı kızların daha çavuk sevgili bulduğu sonucuna ulaşılmıştır.
paranoyaklığın daniskasıdır.Meslek liselerinde ne olursan ol gel felsefesi gayet yaygındır.Hiçte ayrım olmamıstır.
kıvırcık saçlı kızlar, saçlarını yapmazlarsa ciddi bir görüntüye kavuşamazlar. çünkü düz saç ciddiyeti simgeler. iş görüşmesine kıvırcık saçla gitmek caiz değildir mesela. bu nedenle kıvırcık saçlı kızlar ay saçım olmadı stresine girdikleri için sinirli olurlar ve etraflarındaki erkeklere de asabiyet yaparlar. erkekler de amaan ne uğraşıcam bu agresifle deyip yanaşmazlar bunlara. böylelikle düz saçlı kızların daha çabuk sevgili bulma ihtimali artar. sonuç olarak doğru bir tespittir.
yapaydır o yapay. düz saça yapay demekte epey cins duruyormuş. neyse efenim, kızın bakımlı olduğuna işarettir. -ki bu değil ki düz saçlı olmayanlar bakımsızdır diye.

sadece bu düz saç familyasına mensup olmak isteyenler ellerinden saç düzleştiricisini düşürmezler. -ki bu değil ki her saç düzleştiricisi kullananın sevgili bulma potansiyeli fazla.

dur dur iyice sıçtım bari sıvayayım moduna geçiyor bu entry.
kıvırcık saçlı kızların depresyona girmesine neden olacak bir kıyaslamadır. (bkz: nayır nolamaz)
(bkz: arkadaşım düz saç dedin fön cıktı bu)
tüm dalgalı saçlı hemcinslerimin bu konuya sinsi sinsi güldüğü bir genellemedir.
(bkz: eski pırasalar kaşar oldu)
kesinlikle doğru önerme.

saçım düz hiç sevgilisiz kalmadım desem yeridir.ama seks hayatım kötüydü be hep.burdan da yapacak olursak genelleme bahtsızız.
Düz saç düz insan kıvırcık saç karmaşık.insan.
ben kac zamandir bas bas bagiriyorum eksiliyorsunuz duz sacli kizlar her zaman ondedir bu boyle biline.
Doğrudur.
Ucuz malın alıcısı çok olur.
bu tespitle nobel fizik ödülünü alabilecek zekalarla dolaştığımızı görmek beni kıvandırdığ doğrusu . teyyyyy tey.
Düz saçlıyım ama ne alaka dediğim tespit.
Tespitin anasını beklemek.
düz saçlı kızların ince yapılı olmasından kaynaklanan hadise.
oltamı attım, "yoo ben kıvırcık saçlıyım ama sevgilim yok" mesajını bekliyorum.
bu da yanlış.
Bu kızın adları genelde merve olur.
1 tane kıvırcık sarı saçlıyı 250 tane siyah düz saçlıya değişmeyeceğim için doğru önerme.
ben yüz vermeyince dışarıya yöneliyor zilliler.
Daha çok tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır.
Kıvırcık saçlı kızlar genelde sempatik gelir bana düz saçlılar daha seksi bence o yüzden doğru bir tespit gibi.
Çünkü kıvırcıklar engebeli dağlara benzer kolay kolay aşamazsın.