bugün

DÜNYANIN SON GÜNÜ HER ŞEYiN BiTTiĞi AN. O AN Ki PSiKOLOJiYi BiR TAHLiL EDELiM.

AZ SONRA ÖLECEKSiN. iNANÇ DURUMUNA GÖRE BELKi YOK OLACAK, BELKi BAŞKA BiR BAŞLANGICIN iLK GÜNÜNE GEÇECEKSiN. iŞTE iNANCIN NE iSE ONA GÖRE HAREKET EDERSiN. YOK MU OLUYORSUN. YENiDEN Mi BAŞLIYORSUN.

YENiDEN BAŞLAYAN: ELiNDEKi FiDANI DiKER.

YOK OLAN: BiLMEM!! NE YAPAR ACABA?
(bkz: DÜNYANIN SON GÜNÜ DOĞAN iNSAN)
kendisinden birgün önce tüm inananların oturup tövbe edeceği gündür.çünkü malum bugün tövbeler için çok geç olmuş olacaktır.
bugün en sevdiğin kişinin yanında olmasını isteyebileceğin son gündür,bi sahil kıyısında el ele tutuşup o anın gelmesini beklemek hiç kuşkusuz dünyanın son günü yapılacak en güzel şeydir.
sevgiliye "bir kişi bile olsa bana değer verdi ve uğruna ömrümü adayabildim. birlikte büyüdük ve birlikte yaşlandık. ve birlikte son buluyoruz. " denmeli.
en sevdiğin yer son bir kez dünya gözüyle görülmeli.
son bir sigara içilebilir bir de belki.
hala inancınız varsa ; temiz su bulunursa alınacak bir abdest ve edilecek son dualar. * *
herkesin suya hucüm edeceği düşünülerek, temiz bir yer bulup teyemmüm abdesti almak.
sıradan o an ne yapıyorsanız onu yapacaksınız. ben bilmem ama gelip de sana kimse bugün dünyanın son günü ona göre ayağını denk al demeyecek, şansın varsa hissedersen dua falan et işte, bi işe yarar belki..
"vay be son güne kadar yaşadım" demek.
kafayı çok güzel yapıp, içe atılan her şeyin yapılmasına kasmak.
su savaşı.

(bkz: anket)
(bkz: torpil aramak)
yasak olan her şey yapılırdı heralde.
obur tarafa cenabet gitmemek icin kerhaneye gitmek veya kız/erkek arkadasla gezmemekte yarar var. o yuzden en iyisi ıssız bir ada bulmak. yanınıza alınacak seyler: kuran-ı kerim, temiz su(abdest almak icin)
gitmeden önce son bi kere attırmak en iyisidir.
(bkz: kavunla masturbasyon)
(bkz: uyumak)
intehar etmek. korkmayın direkt cehenneme ışınlanmayacaksınız, nasılsa az sonra kıymehmet kopacaktır, müsterih olun.
gidip hocalara istediğini söylemek. gidip okulda her türlü pisliği yapmak.
(bkz: gider ayak halay çekmek)
(bkz: aşırı sex yapmak)
(bkz: dünyaya kazık çakmak)
gayet anlamlı olacağı aşikardır.
(bkz: kefene cep dikecek terzi aramak)
(bkz: 6 yıldır platonik sevdiğin kıza açılmak)*
(bkz: rte ye kafa atmak)

şahsen benim yakınlarımda ise yapabilirim.
maksimum faktörlü güneş kremi sürmek olabilir. ee cehannem ateşinden korunmak için bişeyler yapmak gerek ne de olsa.
gaipten bir ses:
-hadi evladım kıyamet kopacak.son olarak ne yapacaksan yap gidiyoruz
-1 saniye,şu son fırtı çekip geliyorum(akabinde baş parmak-orta parmak ile sabitlenmiş sigara izmaritini yana atmak)
insanlar son günü bilebiliyor mu?