bugün

her mesleğin çekici olmayan tarafları bulunsa da, şiarımızın "emeğe saygı" olması gerekir.
su tesisatı çıraklığı yaptım. başımdan aşağı bok aktığında yaşım 15'di. metal sanayinde kaynakçılık yaptım. 5 tonluk preste çalıştım. parmağım kopuyordu az kalsın. gözlerimi kaynak aldı günlerce uyuyamadım. ellerim metal çapağından liğme liğme yarıldı. bu işi yaptığımda yaşım 17'ydi.

yaşım şimdi 35. 20 yıldır çalışıyorum. 20 yıldır yapmadığım iş kalmadı. ekmak parası için bilek gücüyle çalışmak dünyanın en kutsal şeyidir. çocukken bir kaç kez utandım bundan. şimdi gurur duyuyorum.
Dünya'nın en pis mesleği çöpçülük değil senin o ağzındır maalesef. Boş konuşmayı meslek edinmiştir zira.
Dünyanın en pis mesleği hiç bir mesleği olmayıp Sözlükte emekçi insanları aşağılamaktır.
Ayrıca; bir çöpçüden gelsin (bkz: oğlum bak git).
siyasetçilerin hakkının yenildiği mevzudur. çöpçü akşam evine gider yıkanır dezenfekte eder vücudunu. diğeri ne yapacakta ruhunu arıtacak ?
Adamlar o işi yapmazsa anlarsın en pis neymiş.
Dünyanın en pis mesleği değil; en onurlu, en kibirden uzak, hiç kimseye boyun eğmeyen, parasını hakkıyla kazanan meslektir. Emeğe, emekçiye, emekçinin bu yolda akıttığı alın terine saygı göstermemek için hangi mesleği icra etmek gerek?
Hiçbir şey milyonlarca insanın alın terini, emeğini çalmaktan daha pis olamaz.

Alın teriyle, bileğinin hakkıyla yapılan hiçbir meslek pis olamaz.
Dünyanın en pis mesleği haramzadeliktir. Çöpçülüğe kurban olsun.
Zeka gelişimini tamamlayayan bir piç kurusu beyanı olup gerçekle alakası yoktur.
Senin gibilerden şöyle günlük reel hayatta da karşıma birkaç tane çıksa da tokatlaya tokatlaya deşarj olsam keşke amk beyinsiz ergeni.
aynı işi insan ağzında yaptığınız zaman adınız dişçi olur.
Senin üşengeçlikten yere attığın çöpünü topladığı için mi pis, yoksa sen bankta otururken etrafında o çöpleri süpürmekle görevli olduğu için süpürürken duyduğun vicdanının sızlaması değilde rahatsız olmaksa ve buna sebep olduğu için mi pis , kamyon arkasında basamakta hiç bir can güvenliği olmadan araba kullanmayı bilmeyen hıyarların olduğu bir trafikte ekmek parası için tek bir tutamaça tutunduğun için mi pis , kahrolası insanların içtiği sigarayı çöpe söndürüp atmak yerine yerlere attığı ve bunu temizlediği için mi pis soruyorum herkese. ha bir yazarda merhaba dese topuklara vura vura kaçarsınız duyar kasmayın demiş siz ibnetorsanız kaçarsınız beyim ben her gördüğüm temizlik görevlisine kolay gelsin deyip teşekkürlerimi sunuyorum çünkü bu ülkede çalışan emek verene her daim saygı gösterilmesi gerektiğini bilerek yaşadım. haram yiyerek , yalanı hayat tarzı benimseyerek fazladan kazandığı 3 kuruş para sayesinde insanlardan üstün olabileceğini sanan davarlar umarım neslinizin sayısı epey azalır.
Katılmadığım önerme, lağım temizleme işini bilmeyenlerin cahilliğine veriniz.
Daha pisi olduğuna eminim.
en pis meslek haram para kazandıran iştir. Alın teri varsa her iş temizdir.
Sen bır de deodorant uretıcılerının test ıslemlerını dusun.
güncel Önemli Başlıklar