bugün

bir türk genci tarafından ülke ülke dolaşılarak yapılan tekliftir...

http://video.8sutun.com/video.asp?vid=
harika bişeydir. insanın eveeet diye haykırası gelmektedir. helal olsundur çocuğa.
Eninde sonunda monotonlaşacak evlilik için ilk adımdır.
not:istersen amuda kalkıp teklif et. Yıllar gecince evlilik monotonlaşıyor.
gelecekteki sevgilim merhaba, ileride 3 ay yurtdışına dil kurusuna giye gidicem; sen de mal mal ders çalışacaksın ya da ne bileyim ''öyle bir geçer zaman ki'' yi izleyeceksin, ben 22 ülke gezip, 223 saat havada kalıcam, sana 14 tane hediye alıcam, karılarla kızlarla gezicem, sana zencilerle video çekicem * , 3 ay sonra dönünce sana evlenme teklifi edicem. sonra evlenicez.
çok romantiğimdir <3
sikim havasıdır. thy reklamıdır. utanmasa bedavaya gezdim diyecektir.
reklam kokan evlilik teklifidir.
(bkz: we are turkish airlines)
(bkz: yemeyin lan bizi)
sonuna kadar izleyemediğim video.

(bkz: neden yalnızım nedeennn)
(bkz: tanrım beni baştan yarat) *
belli ki bir reklam ürünüdür. farzedelim ki gerçek olsun böyle bir teklif. bu teklife evet diyen kızda zerre akıl yoktur. düşünün adam 3 aylığına ortadan kayboluyor,size yalan söylüyor,dünyanın her bir yanını geziyor sizin için video çekiyor ve yayınlıyor tüm dünya görsün bak diye.o adam 3 ay boyunca ne haltlar yemiştir kim bilir.asıl kendisi gezip tozup,gününü gün edip 90 gün 90 gece bekarlığa veda partisi yapmıştır. hadi kendimi de bu şekilde affettireyim.çünkü fazla romantik,fazla göz boyayıcı. gezip tozmasına güzel bir kılıf uydurmuştur. 3 ay evlilik teklifi için hazırlık yapıyorsan bir ömür balayı yapman lazım.kolay gelsin arkadaş.
3 ay gidecek yurt dışına hemde döndüğünde kızı bıraktığı gibi bulacak. büyük risk bence. ben olsam bana haber vermeden 14 ülke gezen biriyle asla görüşmezdim bir daha. saçma.
bende kendi imkanlarımca çektim bu videoyu kıskanıp. önce çıktım evden gittim köşe bakkala. cep telefonumun 1.8 megapiksel kamerasını açıp abi iki kelam et, sevgilime video çekiyorum dedim ''önce borcunu öde pezevenk'' dedi. çıktım üzüntüyle devam ettim samatya sahiline yürürken iki zenci gördüm. renk katsınlar videoya diye, yanaştım konuş lan dedim. ''abi ben müslim,saat 5 lira parfüm 5 lira sen istiyor ?'' dedi. almadım param yoktu yoluma devam ettim. şarapçılar yanaştı yanıma yürüken hemen kamerayı açtım ''abi bi şarap parası be abi'' dediler. vermedim tabi alkol kötü diye. arkamdan bağırdılar kamerama ''adam gibi istedik akıllı ol pezevenk, gel lan buraya'' kaçtım tabi. sonra iki travesti yanaştı gündüz gözüyle. ulan nereye düştük diye düşünürken onlarıda videoya koymak geldi aklıma. abi kameraya konuşurmusun dedim ''abi senin anandır hamun oğlu'' diye kovaladılar falçataları çekip. neyse ki polis kurtardı saplı sultanlardan beni. onlardan da rica ettim. komiser amca kameraya bakıp ''kurtarmasaydık zkerlerdi seni abiler ehehehe'' dedi. eve döndüm mnskym tabi.

videom bitmişti. sevgilime mesaj çekeyim derken hayatın gerçeklerinde mesajı kendime almıştım. mesaj aynen şöyle

(bkz: önce sen adam ol hamun oğlu seni)
artistlik olsun diye bir ergen ruhlu genç tarafından yapılmış tekliftir.
su altında yapılmış olan evlilik teklifi nasıl cevap veriyolarlar acaba insan merak ediyor.
başta ayakkabı ve hediyecik felan gösterirken gittigidiyor reklamı sanılan ama hemen sonrasında thy logolu kartı gösterince seni gidi seni denilen reklamdır. güzel fikirdir. romantik insanları mest etmiştir.
güncel Önemli Başlıklar