bugün

türkiye nin hep kazanacagi sempiyons$ip.
açık ara kazanırım hacı. cipralex saolsun. tabi benimkisi dayanıklılık kategorisi. bi de bunlar var:

en uzağa attırma kategorisi

en hızlı boşalma kategorisi

çift el kategorisi

oyuncaklı

en çok attırma kategorisi
otuzbir yaşına girmiş olan bayanlar arasında yapılan güzellik yarışmasının adıdır.
sen çekerken biz geliyorduk özel etabı mutlaka koşulacak olan paralimpik spor dalı.
her yıl şubat ayının 31inde düzenlenen ve şampiyonuna harem hediye edilen yarışma.**
mastürbatörler derneği sponsorluğunda miami'deki "Apollo Beach"te* gerçekleşecek olan şampiyonadır.
türkiye'yi temsil eden kadronun içerisinde türkiye'nin en fazla abazan barındıran sözlüğünden yani uludağsözlük'ten tam 19 kişi olmasından dolayı kazanma ihtimalimiziz yüzde yüz olduğu şampiyonadır. asılın bre gavurlarr.
(bkz: cenabülrabbilalemin ya hu)
iyi hoş da amaç ne onu anlayamadım ben.

en erken attırma mı, en bol boşalma mı ya da en uzağa fışkırtma mı?

katılacak arkadaşlara da başarılar diliyorum şimdiden. bayrağımızı göndere çektirirler inş.
muhtemelen başlığı açan yazarın kazanacağı yarışmadır. kendisini şimdiden tebrik ediyoruz * .
dünya başlık sıçmak şampiyonasını da beraberinde getirecek olan şampiyona.
Bu yıl Fucking'de yapılacak şampiyonadır.
günay afrikada düzenlenirse vuvuzelaları gölge düşüreceği şampiyona olur.
namık kemal in açık ara önde bitireceği şampiyona.
genç bir kadro ile gidilmesi gerekir. sözlükte bu vasfa ve kriterlere uygun sayısız 16-18 yaş grubu mevcut. ayrıca öyle göte böyle yarak vecizesi ile yanıtlanabilecek başlık.
(bkz: kötü düşünen kazanır)
güncel Önemli Başlıklar