bugün

dün alınan saldırı haberinin akabinde sözlükte üzülmediklerini dile getirip ama bugün sakin kafayla düşündükten sonra yazdıklarından pişman olan yazarlardır. oğlunun babası ameliyata girerken arkasından söyledikleri şeyleri öğrenince ben de o yazarlardar biri oldum. "baba nolur gitme henüz çok erken babaa" diye haykırmış kendisi.
(bkz: yalnızsın)
pişman değilim bencilim. hayatta ölüm var herkes ölebilir.
(bkz: ölümlü dünya)
insaniyetliktir. helal olsundur. bu açıdan bakmak gereklidir.
-1981'de izmir fuarı'nda polise hakaretten tutuklanıp cezaevine girdi.
- 1990'da kokain operasyonunda adı geçen ünlüler arasındaydı. bu davadan 1994'te beraat etti.
- 1990'ın başında yapımcı şehmuz ilgin'le kaset yüzünden ihtilafa düştü. etiler'deki villası kundaklandı.
- ibrahim tatlıses, 1990 yılında maksim gazinosu'nda sahnedeyken bacağından vurulmuştu. saldırganlar ramazan yetişen ve fuat aslan, vurma gerekçelerini bize kaset sözü verdi ama yapmadı diye açıklamışlardı.
- 1991 seçimlerinde anap istemeyince şanlıurfa'dan bağımsız aday oldu. seçim kampanyasını silahıyla havaya 5 el ateş açarak başlattı, ancak tbmm'ye giremedi.
- 8 nisan 1995'te hilton oteli'ndeki hasan heybetli'nin yeğeninin sünnet düğününde "meskûn mahalde ateş açmaktan gözaltına alındı.
- 1996 yılında şanlıurfa'da halıcılar çarşısı'nı dolaşırken tartıştığı ahmet toptan, yeğeni fevzi tatlı tarafından vurularak öldürüldü.
- 22 ağustos 1998'de tatlıses'in otomobilini kurşunlayan hasan bora'nın adamı abdullah uçmak, kurşunlanarak yaralandı.
- eski menajeri hasan bora ile arası 1999'da şule çatak yüzünden açıldı. bora'nın müzik şirketi tatlıses'in oğlu ahmet tatlı, kardeşi hüseyin tatlı ve adamları tarafından basıldı.
- 6 ekim 2000'de şoförünün kullandığı otomobilde ruhsatsız iki tabanca yakalanınca kelepçelenip gözaltına alındı.
- 2000'in kasım ayında emekli pilot nusret ertürk'ü tehdit ettiği iddiasıyla cumhuriyet savcılığı'nda ifade verdi.
- 14 ekim 2002'de derya tuna, günay restaurant'ta provadan çıkarken ayağından vuruldu. eylemi gerçekleştiren hüseyin bozan isimli kişi (2001 ve 2002 senesi ibrahim tatlıses'in korumasıydı) ibrahim tatlıses'in kendisine 'derya'yı vur şundan kurtulalım senin de hayatını kurtarayım' diyerek azmettirdiğini söyledi.
http://www.medyafaresi.co...yi-tatlises-vurdurdu.html
- 6 ocak 2003'te asena isimli ünlü oryantal, ibrahim tatlıses'in hazırladığı televizyon programının çekimine katılmak üzere gittiği televizyon stüdyosunun girişinde ayağından vuruldu. eylemi gerçekleştiren ahmet demir isimli sanık ifadesinde "ben 'light'ı 'yumuşak erkek' olarak algılarım. onun bu sözleri çok zoruma gitti. ayrıca asena'nın, geçen yaz bodrum'da çekilmiş anadan üryan fotoğrafları gazetelerde yayınlandı. o'nu ibrahim tatlıses var etti. asena'nın tatlıses'in sevgilisi olduğu söyleniyordu. o'nun gölgesinde yaşıyordu." dedi.

ahmet toptan'ın çocuklarına gidin anlatın babalarını sırf laf attı diye yeğenine vurduran , tatlıses'e ne kadar acıdığınızı.

mahkemedeki ifadesini hatırlarım hala (bkz: vurun demedim durun dedim)... sizin gibiler yüzünden bu adam yırttı. burada yapmaya çalıştığınız ajitasyonun neden olduğunu da biliyoruz. sesi mesi hikaye bu hırtlıkları yüzünden sizin kahramanınız bu adam , kadınlara tecavüz ettiği , vurdurduğu için , ona buna silahlı korumalarıyla posta koyduğu için hayransınız. 2 yıl önce en son silahlı çete mensubu olmaktan hapis cezası aldı. gene tecil mecil yırttı. bizler için topluma zaralı , gereksiz biri sizinse kahramanınız. adam da öldürtse , başka şeyler de yapsa arkasındasınız. ama delikanlı olun öyle oğlu ağlamış, bacısı üzgünmüş nağmesi yapmayın. oynamasın kıçınız başınız.
henüz varlığı kanıtlanamamış olan hayal kahramanıdır.
fazla mal göz çıkartır. ayrıca ido'nun adına açılan kebap salonları idonun feriştahının hayatını garanti altına almıştır. onun için üzüleceğime işsiz milletime üzülürüm. aşiret ido'ya sahip çıkar nasıl olsa. ama bana sahip çıkan devlet yok.
salaklık derecesinde duygusal olan kişilerdir. salak olmayın.