bugün

%1.25'tir.
aklıma başka bir oranı getiren başlık.

sikko oranlar hesaplayan yazarların ruhunun orospu olma ihtimali yüzde doksan sekiz nohta iki.
Çiftler evlenmeden önce yıl dönümlerini dövme yaptırmış olma ihtimalleri yok mu, bu genellemeyi hangi boş kafa yaptı.
tuh 6 dovmeye gitti bakirelik dedigim sacma bir genelleme.
başlığı açan kişinin peçeteden kendi imkanlarıyla gelişmesi daha bilimsel bir ihtimaldir.
pipisinin olması ihtimalinden daha düşüktür.
ben hiç hayatımda dövmesi olupda bakire olan ve metalci olmayan kız görmedim.
bırakın isteyen istediği dövmeyi yaptırsın isteyen istediğine versin size ne?
çok şükür bugünde iki üç mal insan entrysi okudum. şey sorucam peki bundan dövmesi olan kızın haberi var mı?
çok düşüktür.
size kadar düştü mü kimin bakire olup olmayacağı?
ne salak adamlarsınız ya.

dövme gusul tutmuyor saçmalıgıyla aynı tag olmuş.
anket şirketleri tarafından yapılacak çalışmayla belirlenebilecek ihtimaldir.
konu hakkında tüik tarafından yapılan bir çalışma olmadığından bilinmeyen ihtimaldir. ayrıca kime ne'dir. çok önemliyse önce bir hamama falan götürün bakın iyice dövmesi falan var mı?
bi kere sikildim dövmesiyle çatır çatır sikişiyorum dövmeleri ayrıdır.

bazılarını siz göremezsiniz.
Eskiden dövme sahibi olmak aykırılık göstergesi yani geleneksel toplum değerlerini reddeden argoda " marjinal " olarak adlandırılan biri olmakla hemen hemen aynı şeydi ancak günümüzde herkes dövme yaptırıp bunu sosyal medyada sergiliyebiliyor çünkü artık doksanlarda değiliz ve geleneksel yapı sosyal medya ile inceldi.
dövmesi olan da olmayan da, bakire olan da olmayan da seni....
ne saçma salak, başlıklar açıyorsunuz.
çok merak ediyorsan git dövmeli kızlara sor bakalım bakire mi değil mi.
Kimseyi ilgilendirmeyen bir ihtimaldir.
Ne yazık ki olmayan ihtimaldir. Araştırmalara göre kadınlar vurdurunca hemen dövme yaptırıyor.
Annesi dövmeli olanların genelleme yaparak herkesi zan altında bırakarak tepsit sıçması başlığıdır.
Size ne mq.
güncel Önemli Başlıklar