bugün

bir taraflarını boyatmaktan ne anlar anlamış değilim. minicik bir şey belki hoş durabilir ama bazıları abartıyor iğrenç iğrenç anlam verilemeyen kocaman şekiller sorsan onlara dünya güzeli oldum zanneder ama uzaktan iğrenç görünüyor iğrenç.
ilgi budalası insanlardır. Bir de o kendilerince önemli ama başkaları için önemsiz olan dövmelerini gösterebilmek için, garip giyim kuşamları yok mu?.
Cenabet cenabet dolasirlar ortalikta. Sonra da "dovme bence gunah degil ve de su geciriyor" derler. Lan sencesi mi var bu isin? Gecirmiyo iste, istersen otur bastan yaz suyun kaldirma kuvvetini, yercekimi kanunu filan da kafana gore.

editin dibi: bu entry de benim yüz karam olarak kalsın buracıkta.

http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1538
inanıyorlarsa abdestli dolaşabilecek insanlardır. Dövme caiz değil ama abdest tutuyor efendim.
kısacası böğğğ.
ben iğneden korkuma kulağımı bile deldiremezken dövme yaptıranlara dehşetle bakıyorum.
vücutlarını resim tablosu zanneden iğrenç ötesi insancıklardır.
parasını verip mezara götürebilecekleri güzel sanatlara sahip olan insanlardır.
haram olmadığı için günaha girmemiş insanlardır.
Kendi vücudu ile ilgili kararları kendileri verebilen, ne isteyip istemediğini bilen ve bu yüzden bir sürü saçma küfür yiyen insanlar. Size ne güzel kardeşim sana ne? Sen kimsin çıkıp tercihinden dolayı -ki bu tercih ne toplumsal olarak sana zararlı ne de bireysel- bu insanlara hakaret edebiliyorsun?
o iğnenin verdiği zevki veren çok az şey var şu dünyada.

bizde bunun müptezeliyiz.
Bazı insanlarda dövme o kadar güzel duruyor ki insan imrenmiyor değil.
Mezun olunca yaptıracağım. Omzuma kuş silüetiizdireceğim.
Minimal ama.
Bir de uğur böceği.
Sıkılmıyorlar mı merak ediyorum?
1 hafta içerisinde ilk dövmemi yaptıracağım. düşünceler umrumda değil.
Aha bu insanlar kategorisindeyim ben. Entry geçmişimde bazılarını paylaştım. Severek izliyoruz.
el cevap : sıkılmıyoruz.

bir takım insanlardır..
bileğinde olanlar hariç yaptıran kızların %99 u patlaktır.
Yıl 2017 hala abdest alamıyorlar diyen var. Dövme derinin altına yapılır, abdest için de derinin üstüne suyun değmesi gerekir. Oldu mu kardeşim?

Edit: her dövme yaptıran sıkılacak mı ya. Kendine göre iz taşıyan hadi taşımayan ama sevdiği bir şeyi yaptırdı diyelim. Niye sıkılsın? Sen ömrün boyunca kendinden sıkılıyor musun? Gözünün yerinden sıkılıyor musun? Yada evleneceksin bir gün, karından sıkılacak mısın? Neredeyse bunlarla aynı. Yok sıkılır da yok iğrenç duruyor da. Size giren çıkan ne anlamadım.
8 yil oldu yani 15 yasinda yaptirdim neden yaptirdin de bilmiyorum canim istemisti. Sonra bi daha yaptirmadim cunku tam tarzim degil.
Dövme yaptırmaya değer bişey bulsam bende yaptırıcam ama yok efenim bulamadım bekliyoruz.
Ben bir kiyafet parcasini alirken bile "ya bi giyisten sonra artik hosuma gitmezse" korkusunu yasarken, bu insanlar nasil hayatlari boyunca üzerlerinde tasiyacaklari bir seye karar kiliyorlar anlamiyorum.
Gözenekler tıkanmıyor, bu yüzden abdeste engel değil. Eğer terliyorsa su da işliyor demektir. Diğer yandan günah boyutu yaratanın sana emanet ettiği vücuda zarar veriyorsun, şekillendiriyorsun. Günahı budur. Bir keyfi burun estetiği bir dudak şişirmesi gibi...

Ancak yakışana güzel yakışıyor kimisinde emanet duruyor. Min. 30 ve sonrasında yaptırılması gereken bir durum.
Bana hep marjinal gelmişlerdir.
kadınsa yakışmıştır.

erkekse vurduruyordur.