bugün

dincinin 5. karısı olarak merak giderilebilir.
beşinci karısı olmak isteyenlerin şu sıralar dillerinden düşürmedikleri kimse. he.

Böyle biri var mı, yok mu; bilmiyorum.
dinimize göre bu kişinin maddi imkanları doğrultusunda olabilecek bir şeydir..sanane bundan..allah'ın müsade ettiğine sen mi karşı çıkarsın be gafil eşşek..mesele yaş uçurumu olmamasıdır..zira sen 70 yaşında isen ve gidip 20 yaşında 30 yaşında bir kızla veya kadınla evleniyorsan o zaman o dilbere başkalarının da vurmasına üstü kapalı müsade ediyosun demektir..ister istemez o başkaları ile birlekte olacaktır..ne yapsın senin gibi ihtiyarı..o da gençleri isteyecektir be dınkof..
ben bir erkeğim;

param var bakabilirim ve islami evlilik sitelerinden ikinciyi arıyorum. sonra üç-dört olursa beş diye devam etmeyi düşünüyorum, dördüncüyü alınca tüm eşlerimle birlikte hacca gidip arınmak o mukaddes toprakları görmek istiyorum.

din bana izin veriyor.

tersten bakıyoruz;

ben bir kadınım

param var bakabilirim ve islami evlilik sitelerinden ikinciyi arıyorum. sonra üç-dört olursa beş diye devam etmeyi düşünüyorum, dördüncüyü alınca tüm eşlerimle birlikte hacca gidip arınmak o mukaddes toprakları görmek istiyorum.

din bana izin veriyor.

gördünüz mü bakın bir fark yok demek ki neymiş. yaşasın islam, yaşasın eşitlik.

not: eksileyenler küfredenler var biliyorum görüyorum ne diyelim şimdi mahmut mu diyelim durum farklı ise açıklayın biz de öğrenelim.
bir inancı kendi çıkarları için kullanan pis dincidir.
hakkını kullanandır. grup yapar, orgy takılır. eskiyeni şutlar, tazesini alır.
(bkz: yersen).
islamiyet'i yanlış anlamış ya da hiç anlamak istememiş "gerçek bir dinci ( dindar değil, dinci; yani dini satan) dir.

açıp kur'an ı oku be adam; kur'an 4 kadın al, kadını böylece aşağılayıp ikinci sınıf insan haline mi getir diyor yoksa karın sana eşlik yapamıyorsa yeniden evlenebilirsin mi?
güncel Önemli Başlıklar