bugün

2004 draftında orlando magic tarafından seçilen 2.08 lik forvet.*emeka okafor a benzetmekteyim kendisini.
gelecekte nba'in en önemli uzunlarından biri olacak olan orlando magic'in yıldız oyuncusu. inanılmaz bir atletik yeteneği vardır ve tam bir rebound canavarıdır. herhangi bir maçta 15-20 rebound alması ortalama olarak kabul edilebilir.
inanılmaz bir omuz kasına sahip pota altı canavarı. şut atmayı da öğrenirse diğer takımların vay haline.
2007 nba all-star maçında oynayacak olan kişidir.
(bkz: buraya yazdım)
all star a ilk 5 te baslamasa da b uyuk ihtimalle big ben in in yerini alacaktır yedeklerde.
bu yılki smaç yarışmasında da izleyeceğiz kendisini.
blok canavarı olmasına rağmen chris paul gibi geleceğin jason kidd inin de kendi üzerinden smaç yapmasına engel olamamıştır evet.
slam dunk contest'te hakkı yenmiş oyuncudur. nelson'ın havaya attığı topu yakalamış, 3.80 gibi bir uzunluğa kendi resmi bulunan bi sticker yapıştırmış*sonra da smacı basmıştır. ama notu kıt jüri sayesinde nate robinson'a geçildi ilk turda.

edit: nate robinson ve gerald green finale kaldı.
aptal kafası calısmayan oynarken beynini kullanmayan bir oyuncudur kendisi..ancak gitsin reb. toplasın, %45 le serbest atıs atsın..
dikey olarak potaya çok iyi sıçrayabilen ve bunuda smaç şampiyonasında göstermiş nbain geleceği parlak oyuncularından biri.
lebron james ve shaq ile beraber 2007 all star maçından önce müthiş bir dans gösterisi yapmış basketbolcudur.*
2007-2008 sezonuna bomba gibi başlayan süperstar. önceki akşam oynanan pre season maçında 22 dakika sonunda bench e otururken istatistikleri şöyle idi:
13 sayı, 10 rb, 3 ast, 8 blok!
bu sabaha karşı oynanan phoenix suns maçında 30 sayı 23 ribaund yaparak, us airways center'da oynamaktan ziyade cumhuriyet lisesi potalarında çocuklarla maç yapan genç irisi izlenimi veren canavar.
(bkz: insan mısın arkadaşım)
namı diğer shaqçık.aynı takım tarafından aynı sırada draft edildiler.ikiside güç kullanarak bu oyunu domine ediyorlar.(dwight yeni başladı).ikisininde dış atışa ihtiyacı yok.ikisininde sağlam guarda ihtiyacı var.ikiside dunk master tarzı oyun oynuyorlar.benim gibi shaq hayranlarını sevindiren bir oyuncudur dwight.zevkle takip edilmektedir.
namı diğer shaqçık.aynı takım tarafından aynı sırada draft edildiler.ikiside güç kullanarak bu oyunu domine ediyorlar.(dwight yeni başladı).ikisininde dış atışa ihtiyacı yok.ikisininde sağlam guarda ihtiyacı var.ikiside dunk master tarzı oyun oynuyorlar.benim gibi shaq hayranlarını sevindiren bir oyuncudur dwight.zevkle takip edilmektedir.
2008 allstar haftasonu'nda yapılacak smaç yarışmasına katılacak olan basketbolcular arasındadır. temennimiz bu sefer bu yarışmayı kazanmasıdır.
http://uncutvideo.aol.com...367638eb15061f400?index=0 linkindeki videoda smaç yarışmasında yapabileceği bir kaç numara göstermiştir. hayli eğlenceli ayrıca.
2008 slam dunk contest şampiyonu. finalde gerald green'le beraber müthiş bir göz zevki sundular izleyicilere.

superman smacından öte, finalde yaptığı ilk smaç muhteşemdi. topu havaya attı, yerden seken topu havada sol eliyle yakaladı, panyaya vurdurdu topu ve tekrar sağıyla yakalayarak smacı yaptı. utanmasa bi sigara yakıp içecekti havadayken.
az evvel biten slam dunk 08'de harikalar yaratan adam. o tipleyerek bastığı smaç, süperman, ve küçük potadan topu alıp yaptığı değirmen akıllara kazınacak türdendi. birinciliği hakettiğini düşündüğüm oyuncu.
superman olayına girdiği denemede smacı yapmamış pivot. buna rağmen nasıl karambole getirip 50 puan aldı ayrı mesele. jüri neye bakıyordu o sırada bilmiyoruz.

edit: özür diliyorum, entry kötülenince fark ettim mükemmel bir şekilde çakmış o smacı, körlük işte.
slam dunk 08'i kazanmış olan , yaratıcı smaçlarla gönlümü kazanan orlando magic'in centilmen basketbolcusu.
formasının altındaki süpermen kostümünü ne zaman çıkaracağını merak ediyordum.. artık herkes gerçeği biliyor:

http://www.youtube.com/watch?v=rp__vGs3fa8

(bkz: clark kent)
insan olmadığı kameralar karşısında bir kez daha kanıtlanmış kişi.
superman smacının olayını smacı yaptıktan sonra açıklamış. ama sağolsun ntv 3-5 kuruş fazla kazanmak için o kısımdan mahrum bırakmış bizi. soulja boy'un crank that adlı şarkısını pek seviyormuş, ve takımdan biri, böyle bişey yapsan ne manyak olur lan dvaayt demiş ve böylece bu smaç aklına düşmüş d12'nin.

http://www.youtube.com/watch?v=p9HPgPLph44

video'da "superman it baby, youuuuu" derken hakikaten çok sempatik, çok içten. zaten smaç yarışmasını, darryl dawkins gibi bir efsanenin önüne imzaladığı ayakkabıyı koyan ukala gerald green'in önünde kazanmasını sağlayan da bu sempatikliktir kanımca. superman smacında izleyenlerin gönlüne girdi ve tüm yarışmayı da o sempatiyle götürdü. vi lav yu d12 diyip bir entrimizi daha kapatıyoruz efendim.

bu arada, soulja boy dansı yaptığı şu video da pek hoştur: http://www.youtube.com/wa...LI7GQ&feature=related
are you human? sorusunun sorulması gereken 5 kişiden biri olabilecek fizikte bulunan basketbolcu.

(bkz: animal instinct)
güncel Önemli Başlıklar