bugün

neredeyse musluğun canlı olduğuna ve bana gıcık olduğuna inanmaya başlayacağım durumdur. sanki inat yapar gibi ben her girdiğimde ve duşun en güzel yerinde soğutuyor suyu şerefsiz. duş için girmesem açsam sıcak suyu, kaynar kaynar akıtır. ama ben duşa girince hemen soğutuyor. birazdan yine giricem. korkuyorum be sözlük. çözüm bulamıyorum.
küfür ettirecek olan durumdur. gittikçe soğur, belli bir süre sonra tekrar ısınır.
insanı sınar.
kombinin bozulduğuna işarettir.
duş keyfini rezil eden durum. duşun altından çekilip muslukları ayarlamakla geçer bütün zamanınız. bazen yanarak bazen donarak bitirirsiniz sonunda.
işte o anda başınızdan aşağıya kaynar sular dökülür.
insan kaderine küfreder, sayet kombici degilse. kombiciyi çagirdiginda verecegi servis ücreti bünyede soguk dus etkisi yaratir.
her duş alışımda yaşadığım olaydır. bir önceki bireyin sıcak duş almasından kaynaklanır.
evde biri musluğu açarsa ve kapamazsa da sizi o sıcacık duşunuzdan mahrum ederek buz gibi olmasını sağlayarak kendine küfür ettiren ve kışın hasta bile olmanıza sebep olucak büyük ihtimalle küçük kardeşinizin yarattığı durumdur.
su israfı yaratmaktadır her sefer. ama bu işten zevk almak için 2 dakika sıcak su açıp sonrasında direk soğuk suya çevirin.* 10-15 saniye dayanın sonra tekrar sıcak suya alın. tadından yenmez bir vücut tatmini yaratmaktadır. denenmiş onaylanmıştır.
hayata dair mutsuzluk veren ayrıntılardan biridir. kesin evin diğer bir bölümünde sıcak su kullanılıyordur ve su akışı banyodan ortak yapılır. sizi düşünen kim? hiç kimse. bir süre sonra suyun normal olmadığını kaynamaya yakın bir hâl aldığını anlarsın. bu sefer de soğuk su kullanımı başlamıştır. istinasız yaşanan dumur bir olaydır.
önemli bir konu ele alınmış, su birden soğması hayra alamet olmamlı araştırılması gereken bir konu.
kötüdür , saçmadır , bir an da tüm keyfiniz kaçar , o büyülü ortam bozulur . ancak yine de kabullenmesi diğer örneklerine göre daha kolay olan durumdur . daha kötü örnekleri için :

(bkz: tuvaletin tıkanması)

(bkz: tuvaletteyken suların kesilmesi)
erkekseniz ve askere gittiyseniz acemi birliğinde muhakkak yaşadığınız hadisedir. duş denen hadisenin 1 dakika 27. saniyesinde dışarıda kendisine banyocu denen başka bir usta askerden şunlar işitilir:

- hadi hadi çık kapatıyorum sıcak suyu...
daha fazla sıcağa çevirip sonrasında birden kavrulmanızla sonlanır.
küfür ettirir. senin için para saydık lan deyip kombiye dalası gelir insanın.
en orjinal küfürlerin çıkmasına sebep olan andır.
(bkz: kıl oldum abi) şarkısını akıllara getirir. çok çektirir. ilginç olan şu ki hemen hemen her duşta başınıza gelebilir.
evde başka birinin mutfaktaki sıcak suyu açtığının göstergesidir. neyse ki teknoloji gelişti de artık böyle vakalar yaşanmıyor.

-anne gözünü seveyim kapat şu musluğu, sabunlu kaldım...
en başarılı insanın bile ayarlıyamadığı durumdur. insanoğlu şu duşun suyunu ayarlıyamıyor arkadaş ya soğuyor donuyoruz, ya ısınıyor haşlanıyoruz birisi çözüm bulsun şu derde artık.
h2o bileşiğinin taneciklerine kadar giden küfürler silsilesinin oluşmasına neden olacak iğrenç olay.
mutfakta açılan sıcak suyun neden olabileceği durumdur, sinir ve ağız bozar.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
güzeldir güzel. tüm tüyler diken diken olur. sevilir o duygu.
(bkz: soğuk duş etkisi)

cinnete davetiyedir. hele de kış vaktiyse ve sobalı bir evde yaşıyorsanız.
kaçaçak delik aramak istersin ama bulamazsın işte.
güncel Önemli Başlıklar