bugün

düşlerin parlayıp söndüğü yer.

(bkz: gözlerin)
ıslak ıslak, buz gibi vücudumuza değdiği zaman küfür etmemize sebep olan eşyadır.
leyla ile mecnun sayesinde "hakaret" olarak söylenebilecek kelam. diğeri de;

(bkz: poşet)

ama siyah olanlarından.
banyodan çıkınca sırta göbeğe yapışması yüzünden hakaret olarak nitelendirilmiştir.
(bkz: tuvalet terliği)
görsel
neyi perdelediği belli olmayan gereksiz nesne. bunca yıldır bir işe yaradığını görmedim.
yurtta kalanlar için kabustur adeta pistir çünkü. yanlışlıkla değer ise bi yerinize çıldırabilirsiniz çünkü yapışır.
duşakabin çıkmış mertlik bozulmuştur.
görsel
birim fiyat kitapları ve tariflerinde halen kendine yer bulabilmekte olan bir ürün.
akıllara tabi ki alfred hitchcock ustayı ve onun mükemmel şaheseri olan psycho'yu getiren alet,edevat.
(bkz: yazar bu başlığında küfür etmiş).*.*
"duvarların dili olsa anlatsa" sözü, duş perdesi bulunmadan önce söylenmiştir.
yeni desenlileri cok guzeldir. sevgilime kadin golgesi resmi olan dus perdesi hediye etmistim. her neyse takmislar yerine. arkadasi banyoya girmis, panikle geri cikmis. bizimkiler noluyo lan ne bu panik deyince cocuk durur mu? yapistirmis cevabi: olum icerde bi kari var lan. ahaha.
bir leyla ile mecnun küfürüdür.
edit : izleyen anladı efendim.
hakarettit. başına ''ıslak'' koyulursa katmerli hakaret olur.
duş alirken vücuduma degdigi zaman icimde firtinalar kopuyor, hayattan soguyorum adeta. evet, nefret ediyorum senden duş perdesi. Duşakabin olmali her evde artik. duş perdeleri yasaklanmali.
Yere düşen sabunu almak için eğildiğinde fırsat gözleyip göte yapışan ahlaksız banyo edevatı.
Duş alırken sonuna kadar açtığım perde. Aniden biri perdeyi açıp bıçakla saldıracak diye korkuyorum.
yıl oldu 2014 hala duş perdesi mi kaldı?
banyo yaparken yapışıp kalan, yapıştıkça yapışan, buz gibi, böyle piç gibi bişi.
amına koyum o perdenin ben. adamı delirtir. soğuktur. her yer hamam gibidir ama o pezevenk soğuk kalmayı başarmıştır molekülünü siktiğim.
her dujda arkasından siyah adam siluetleri görülen perde.
Ayrıca leyla ile mecnun küfürlerinden.
ıslanıp vücudunuza değdiğinde üşüme hissi vererek duşu ızdıraba çeviren zımbırtı.

eski evimde vardı sürekli küfür ederdim amk.
güncel Önemli Başlıklar