bugün 2147 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

duygu özçelik

 1. 2 2
  gamze ozcelik in kardesi dream tv sunucusu. herkesi kendinden nefret ettirebilme ozelligi olan sahis.
  #1038417
 2. 2 2
  yiğit alıcı ile evli olan popcorn sunucusu. bugün fark ettiğim bir özelliği iğrenç ingilizce konuşması. ghost rider adlı filmi tanıtacak; gost raydır diyeceğine gost reydır diyordu... daha önce de yabancı gruplarla yaptığı söyleşilerde karşısındakinin bir şey anlamadığına rast gelmiştim.
  #1316444
 3. 1 1
  apocalyptica'yla yaptığı söyleşide metallica'dan bahsederken söylediği abuk lafla alay konusu olan vjimsi. (bkz: its metallica yani) http://video.uludagsozluk.com/v/ağzını-yamultarak-ingilizce-konuşan-türk-3567/+
  #2069268
 4. 1 1
  çeyiz şov programını sunan, güzel bağyan.
  #8466921
 5. 0 0
  artık yiğit alıcı ile evli olmayan ex-dream tv sunucusu. ama cidden "ex". kurtarılamaz.

  çeyiz şov denilen enteresan programda sunucu olarak gördüğümde, bir türlü kim olduğunu çıkartamamıştım. çünkü bu kadın o benim aklımda kalan dream tv sunucusu olamayacak kadar değişmişti; topuzlar, hanım hanımcık elbiseler, inciler filan takmış, yüksek topuklu ayakkabı giymiş, bildiğin esra ceyhan olmuştu lan, hatta bildiğin avrat olmuş yahu! sonra anladım ki, bu esra ceyhan kılıklı kadın duygu özçelik! ne desem bilmiyorum. (bkz: çok iyi biriydi neden böyle bir şey yaptı anlayamadık)

  o değil de, kocasıyla boşanmaları hiç yaramamış; kocası kendi isimli garip varlıkla evcilik oyunu oynamakta, kendisi de kadın kuşağında eller havaya yapmakta.

  hayırlara gelsin. amiiiiin!
  #8529710
 6. 0 0
  kolpaçino'nun sonlarında çok seksi görünüyor.
  #12947880
duygu özçelik ile alakalı başlıklar