bugün

amerikan gillette şirketine ait olan pil markasıdır. Bu nedenle gillette reklamlarında da reklamı yapılır. Gillette şirketini 2005 yılında procter&gamble şirketi tarafından satın alınmasıyla o şirketin boyunduruğu altına girmiştir. işte bu duracell o şirketten bu şirkete dolaşan cenabet bi markadır.
gerçekten reklamında da dediği gibi dayanıklı olan pil markası.
kimin yazar kimin yazarimsi oldugunu belirleyen yuksek merci...
bir silik.
dağcı oyuncak ayılarda çok etkili olan, günün sonuna dek enerjisi bitmeyen ve karısına çiçek götüren oyuncak ayının maceralarını anlatan bir reklama sahip olan, pil markası.
reklamları tek tip olan marka.
ısırsanız da ezilip büzülmeyen pildir. diğer sıradan çinko piller 30dk içinde biter, ısırınca bi 5dk daha idare ederdi.
alkali pil üreten bir markadır. fiyat olarak diğer pillerden pahalıdır. ucuzu için; (bkz: power b)
pahalıdır ama kalitelidir. verdiğiniz paraya değer. reklamı doğru olan nadir ürünlerden biri.

bittiğinde ısırırsınız, o iki tanesi bir liraya alınan pillerin ömrü kadar, işinize yarar...

(bkz: çinko karbon piller adamı deli eder)
bu markanın reklam seslendirmelerini zafer ergin yapıyor.
reklemındaki tartıda siradan çinko pilden 3 kat daha pahalı olup olduğunu iddaa etmektedir fakat yanlıştır.

bir duracell pil 2.5 lira sıradan bir çinko pil ise 10-25 kuruş arasındadır ve duracellden 10 ile 25 kat daha ucuzdur.
bugün beni 12 saatlik yolculugumda yanliz birakmayan kesintisiz muzik dinleten cok sevdiyim pilcigim.

(bkz: seviyorum ulen)
reklam anlayışını değiştirmesi gereken kurum. öyle yarışan iki pofuduk ayıcıkın götüne duracell monteli olanın mutlu mesut bir halde yarışı bitirmesi diğerinin looser şekilde yarı yolda krize girerek infilak etmesi şeklinde reklamlar sıktı artık.. lütfen.
yeni bir gsm operatörü markası.
fiyatını son kuruşuna kadar hakeden pil markasıdır.
en mukemmel anlarin sahidi.
ufakken gameboy için marketten aşırdığım pil markası. herşeyi hakediyosun duracell.
son günlerde internette reklam aktivitelerine devam eden müthiş pil markası. http://www.duracellpilstop.com üzerinden eğlenceli bir flash oyunla hediyeler dağıtmakta. pek bir bonkör gördüm seni duracell .
(bkz: eli açık marka)
uğruna yaptıkları reklamlarda hiç bir abartı bulunmayan pil markası. hakikaten pahalı oluşunu hak ediyor. geçen yıl temmuz ayında tatile giderken, traş sonrası yanak tüğlerini almak için kullandığım cihaza 2 adet almıştım. geçen haftaya kadar da kullandım. pille çalışan cihazlar için ondan iyisi yok zannımca. *
ismi, latince dayanıklı anlamına gelen dura kelimesinden türetilmiş en dayanıklı pil markasıdır.
insanı, 11 saatlik adana yolculuğu boyunca kesintisiz müzik dinleme zevkine eriştiren nadide pildir. her kuruşu hak eder bana göre. *
isminden dolayı bir iletişim operatörü gibi algılanması muhtemel marka.

(bkz: turkcell)
(bkz: aycell)
o değil de "neden ayıcık ?"
on kata kadar daha pahalı pil markası.
ciddi anlamda bitmiyor. mp3 player'a taktığım standart panasonic pil 75 kr . 1 hafta kadar gidiyor.
duracell 1.5 tl fakat bir ay olacak neredeyse hala bitmedi. demek ki neymiş ? daha karlıymış.
en iyi pil markası diyebilirim.. pahalı fakat her şekilde tasarruf sağlıyor. öğrenci dostu.