bugün

yeni bir yazar, sözlüğü antin kuntiklikten kurtarması dileğiyle...
dünyadan daha kolay olsa gerek.
(bkz: hoşgeldin)
inançsız her insanı dine hakaret eder şekilde tanımlayan, fazlasıyla inançlı, dindar yazar.
ateist yaratıklar tanımlamasına ayrı hastayımdır.
(#3976697)
troll oldugunu ba$tan belli eden, noktalama i$aretlerinden sonra bo$luk birakmayan, ciddiye alinmamasini umut ettigim troll.

(#3976853)
(#3976632)

(bkz: please don t feed the fucking troll)

gunler sonra gelen edit: muhterem arkada$imiz, trollukte mertebe atlami$, goruyoruz ki provokatif entrylerini de silmi$. tebrikler.
(bkz: solframeinebesineatlayanadam)
ilk bir kaç yüz entrysini türkülerle geçireceği sanılan yazar. bari sözlüğün yoğun olmadığı bir saat seçse dedirten yazar.
kendini, sözlüğe türküleri tanıtmaya adamış yazardır.
aramaya inanmayan yazardir .

(bkz: aramaya inandim aramaya guvendim)

ps : pek hoş geldiği söylenemez 5.nesil copy paste yazari.
önce istatistik derecelerine ordan da guinness rekorlar kitabına girmek için çabalayan yazardır.
(bkz: istek yapabilir miyiz)
daha önce sözlükte acilmis olan türkü isimlerini farkli basliklar altinda acan sozlugun ebesi ile tehlikeli iliskiler kuran ve aramaya inanmayi öğrenmesi gereken yazar.
moderason dur demiyecek mi ?
dünyayı kurtarmak gibi zor bir misyonun yanında türküleri de kurtarmayı ve tanıtmayı amaç edinmiş yazardır, çabalarından dolayı kutluyoruz kendisini. (bkz: emeğe saygı)
ayrıca kendisine görevinde ip ucu olması niyeti ile (bkz: dünyayı güzellik kurtaracak)
http://www.turkuler.com/
efendim tahminimce ki, biraz da kontrol ettim, yukardaki siteden kopyala yapıştır yapmaktadır. istediğiniz söze bakın aynı çıkar virgülüne kadar. aslında benim derdim değil ama kaynak belirtmediğinden;
yaptığı hırsızlıktır, ve yine formata da aykırıdır.
(bkz: dünyayı kurtaran sahaf)
az sonra dayanamayıp küfredeceğim ya da herhangi birşeyler yapacağım yazar. lastiğini indiririm. her türküyü kopyalayarak sol frame'in anasını folloş etmiştir kendisi. hayır yani amacı 1000 başlık açmak falan mı?
(bkz: ünlü türkücü)
başlık sayısını arttırmaya kasan yazar.
(bkz: yaratan rabbinin adıyla copy-paste)
abuk subuk, yok 14lük çıtırı nasıl becerdim, yok osururken sıçtım şöyle şöyle oldu gibi boktan şeylerin anlatılmasındansa; bilmem sizin kültürünüzde yeri var mı ama buraların kültürünün direği olan türkülere sözlükte daha fazla yer açılması güzel bir olay. kendisinin türkülere olan sevgisini takdir ediyorum.

kopyala yapıştır olayı demişken, bir aralar burada sol tarafta kuran ayetlerine yer veriliyordu.
haliyle kopyala yapıştır ile. ona da aynı tepkiyi gösterdiydiydiydiniz mi acep, hani kopyala yapıştır ya o bakımdan?
şimdi ayet ile türküyü karşılaştırıyor demeyin, karışlarım.
tek bir şeye takılıp kalan yazar. bi ara ne konu açılsa "kesin bunu yapan ateist kafirlerdir" yazıyordu, şimdi de türkülerden gidiyoruz. neyse bakalım, hayırlısı...
hangi yöreden geldiğini merak ettiğim yazar.
türkülerle kafayı bozmuş yazar.
20 eylül'ü 184 entry ile tamamlamış, sex machine, pardon copy-paste machine.
türkü aşığı yazar.
en hızlı türkü kopyalayıp yapıştırma dalında birinciler birincisidir. bu nasıl bir hırs veya zevk anlamış değilim. kaç saat oldu hala devam ediyor. ne içtiyse aynısından almak için yüzbinlira teklif ediyorum. * *
sözlüğü türkü türkü türkiyem kıvamına getiren yazar.
surekli ve kontrol edilemeyen bir bicimde sol frame'e turku sozleri konulu! basliklar acan yazardir. Obsesif yazarlar grubunun turkuler kategorisinde ilk siraya oturmustur.