bugün

dünya savaşinin eşiğinden döndüğümüz " duma' da kimyasal saldiri " nin koskoca bir palavra olduğu belgelendi. yalani ortaya çikaran kim ?
Independent gazetesinin tanımış yazarı ve Ortadoğu uzmanı politzer ödüllü gazeteci Robert Fisk.

Robert Fisk kimyasal saldırı olmadığını belirtiyor ve şunları söylüyor:
1. Görüntüler gerçekten bu hastanede çekilmiş.
2. Fisk'in konuştuğu doktorlar, o gün hastaneye getirilen çocukların öksürdüğünü ve tükürük saçtığını anlattı.
3. Hastalar bölgedeki topçu ateşinden ve tozdan etkilendikleri için hastaneye getirilmiş.
4. Bir kişi "gaz, gaz" diye bağırarak paniğe neden olmuş, bu yüzden doktorlar kimyasal silah saldırılarında izledikleri prosedürü uygulamış ve hastaları yıkamaya başlamış.
5. Klor gazı saldırısı olmamış.

en çarpici bölümü üstte olan haberin kaynaği :
http://www.cumhuriyet.com...yasal_saldiri_olmadi.html
gazetecilik mesleğinin gereğini yerine getirmişlerdir, gerçeğin ortaya çıkmasıdır. işid'in diğer muhalif gruplar ile ortaklığı bir kaç güne deşifre ifşa olur.
kime neyi anlatacaksın ki ? günlerdir ağızlarından köpükler saçarak "esad kimyasal atıyor siz nusayri köpekleri de bu katliamı savunuyorsunuz" diye mal mal konuşanlar bugün kalkmış "kimyasal atmasa ne olur mezhepçilik yapıyorsunuz işte " diye attıkları iftiraları örtmeye çalışıyorlar. ulan az susun da birazcık ahlakınız kaldığına dair umutlarımız yeşil kalsın. defalarca yazdık burada ıraktaki senaryoyu bire bir uyguluyor abd diye. bu kadar kör cahil olmasanız zaten tarihten biraz ders alırsınız. sırf esad gitsin diye orada emperyalistlerin masumları katletmesine "operasyondan memnunuz içimizin yağları eridi ayol" diye açıklamalar yapmassınız.

esadı savunan kimse yok burada. esadının da abd sininde ingilteresinin de ösosunun da ypg sininde ışidinin de arap birliğinin de avrupa birliğinin de tümünün içine tüküreyim diyenler var. ancak siz iktidarı yalamak ile o kadar meşgulsünüz ki başınızdaki adam esad gitsin diye bizzat yalanlar söylese ve sizler yalan olduğunu bilseniz bile savunur desteklersiniz. sizin derdiniz doğrular değil sizin derdiniz gerçekler değil sizin derdiniz orada her kimin elinden öldürülüyor olursa olsun katledilen masumlar değil. sizin derdiniz yalakalık yalan dolan ve 3-5 kuruş cebinize bir şeyler girmesi. o yüzden gidin içinizdeki irin nehirlerini başka yerlere boşaltın burasını dimağları tertemiz genç çocuklar da okuyor kendi zihniniz gibi onların zihinlerini de bulandırmayın.
independet adli gazetenin ve yazarinin mezhepçi olduğunu iddia eden bir mezhepçinin;
en kisa zamanda bir nöroloji kliniğine sevkinde toplumsal yarar vardir.
yani amerika bizi yine aldattı mı ?
abov siyin cimhirbişkinimi yine kandırdılar.

daha dün bas bas bağırıyordu yine, batı o kadar zaman bekledi kimyasal saldırı olunca devreye girdi yazık daha önce yapmalılardı bunu, diye.

yarın çıkıp açıklama yapar artık, ben kimyasal saldırı demedim, kim yasal ki bu dünyada dedim diye. ahaaha

dostum putin orda mısın hala? ya ben bi bok yedim, bunlar beni yine kandırdı. gel kutu kutu pense oynayalım.