bugün

evde yorgan iğnesiyle yapılabilecek olan aksesuar.
çoğu kişide hoş durmayan, fakat kız arkadaşımı gözümde megan fox kadar çekici yapan ,ben de mi yaptırsam diye bir dönem düşünmeme sebep olan takı.
çoğu piercing gibi, gri anjiyokat ile yapılır.
ince dudaklı kadınlara yakışmayan aksesuar.
orasına burasını deldirip demir taktıran insanların en iğrenç tercihlerinden biridir. bir de dil piercingi var ki onu takanların hepsine buradan midesiz pezevenkler demek istiyorum.

askerdeki kardeşim hilmi'ye selam ederim.
kaş piercing ime kardeş amaçlı yaptırmayı düşündüğüm piercing türü.
Yaptırıp yaptirmamakta kararsız olduğum piercing. Yakışır mı diye düşünüyorum. Bir de acısı var tabi.
yakismasina yakışıyor da acısı yüzünden hala karar veremediğim 2. Piercing şeysi.
ergen dönemlerimizde yaptırmıştık bunu da, acayip acımıyor, dudakta çıkan aft gibi hissediyorsun bi kaç zaman, sonra alışıyorsun.
velhasıl, güzeldir.
halka olanı kızada erkeğede yakışan piercing.
kişiyi afrika yerlilerine çeviren aksesuar. ayrıca insanlar bunu nasıl yapıyorlar kendilerine? ben bal dudaklarıma kıyıp deldiremem de *
bugün hiç aklımda yokken birden 'ben dudağımı deldircem ya' diye ayaklanmamla şuan dudağımın sol kenarında kendisinden mevcut.

yakıştı mı bilmiyorum ama kendime yakıştırdım. görsel

acısı konusunda öyle aman aman bir acısı yok. ciğerini kesiyorlarmış gibi bi acı duymuyorsun.
yaklaşık üç saat olmasına rağmen şişlik veya ağrı da olması.

sadece şişme ihtimaline karşı uzun bar taktık o yüzden hafif çıkık duruyor onu da 2 haftaya kısa barla değiştiririz.

bir iki yıl ve daha uzun süre kullanmamız durumunda delik kalıyormuş ama çok da önemli değil.
açıkcası o kadar uzun süre kullanır mıyım onu da bilmiyorum.
bu arada vücudumda başka piercing yok. öyle çok ilgili veya meraklı değilim bu işlere yani ama yine de sevdim, içime sindi.

bir de biraz dikkatli olmak lazım dudağının yapısına ve piercingin nerede olduğuna bağlı olarak enfes de dehşet de olabiliyor.

düşünen varsa tereddüt etmesin.
Itici bir aksesuar.
Yakışıyor. Altı bilmem ama üstü deldirince delik kapanmiyor. Del bacım dudak senin deldirirsin, am senin dilletirsin.oh mis.
Bacım bişey içince sızdırmıyor mu ? sorusuna alışılmasını gerektiren eylem.
Kendini iyi hissediyorsan sorun olmayan durumdur. Mutlu hissettirsin yeter.
Hiç bir mantığı yoktur.
Yakıştırmak falan hikaye. Yapmayın. Yaptırmayın.
3 hafta kullanıp, diş etime yaptığı alerji sebebiyle çıkartmak zorunda kaldığım hede.

zaman zaman özlüyorum kendisini.
yaptırmayı düşündüğüm ama acısından dolayı korktuğum şey. deldirenler bi yardımcı olabilir mi acabası.
yaptirmayi dusundugum Taki. Tabii halka olani yaptiracam digeri kizlarda hos duruyor. Ayrica bunu yapma hevesini bana veren xander abime sevgi ve selam ediyorum burdan. (bkz: xander corvus)
Buradaki kimseye güvenemediğimden ve kardeşimin yoğun baskısıyla vazgeçtiğim, vazgeçirildiğim piercing. neden pirsing yazmıyoruz allah aşkına? Ne bu piercing özel isim mi? Yoo gayet diğerleri kadar özel. Piercing yazmak acayip saçma geliyor bana ya. ama çok güzel duruyor yahu. Her şeye muhalefet olanınız olmasın. Canım bir kez daha istedi şimdi...
(bkz: bunu yaptıran hatunla olur)
Delikten tükürük çıkıyor mı. Tam performans öpüşüp, saksafon çalabiliyor muyuz kafamdaki deli soruların sebebi sensin,

sabah sabah neler düşünüyor allahım, yünün mü azaldı senin.

Ben karşıyım.
mevcut olan flörtte var ise şikayet etmeyeceğim lakin bir sonra ki flörtte olmazsa olmaz diye ısrar etmeyeceğim bazen şık duran beden süsleme aparatı.
Nesil çok kötü. Herkes kendisini deldirmeye çalışıyor.