bugün

sadece yirmi yaşında olan hayvani sesli ingiliz şarkıcı, pek hanım kızımız.

dinleyin. lana del rey hissiyatı veriyor sanki. haksız mıyım. iyi dinleyin. ileride bir şeyler yapacak gibi.
be the one şarkısını defalarca sarıp dinlediğim sanatçı.

https://www.youtube.com/watch?v=-rey3m8SWQI
kocaman ağızlı, seksi, güzel yüz ve vucut hatlı bunun yanında güzel sesli bi kadın.

be the one derken dudak büzer.
geçen hafta pazar temizliği yaparken radyoda denk geldi, hakkaten lana del rey'le amy karışımı bi sesi var. yakında patlayacak herhalde fakat galiba beli kalın. sesi falan konuşur edilir de kız harbi çok güzel ya. bu yetenekle birleştiği için mi bu kadar güzel geldi bana bilmiyorum ammaa hiç huyum olmamasına rağmen dinlerken bi 30-40 defa klibini de izledim. 40 gündür de abazayım ondan mı acaba, ehüehehh. ilik gibi maşallah. güzel işlerini bekliyoruz bakalım.
bu karıyı lana del rey'le kıyaslayana kafam girsindir.
"benden küçük, benden zibilyon kat fazla para kazanıyor" kızıdır. ananı avradını. o ne lan???
hem kendisi hem şarkısı çok güzel bir kız.

https://www.youtube.com/w...QI&list=RD-rey3m8SWQI

loop'a aldım hiç sıkmadı.
Last dance ve be the one gibi harika şarkıları olan çokta güzel şarkıcı. Takma tırnaklarına ve tarzına bakınca kimin desteklediğini rahatça anlayabilirsiniz evet, Lana del rey destek çıkmıştır kendisine çokta iyi yapmıştır. Kendisini ilk last dance şarkısıyla tanıdım ve klibinede şarkıyada kızada hayran oldum. Tam sevdiğim cool kız tipi kendisi. Hem tatlı hem cool. Sia gibi haykırışlarda kulaklardan kaçmıyor hani. Takma tırnaklarda lana del rey'den yadigar sanırım. Neyse Severek dinliyoruz ve izliyoruz daha iyi yerleri hak ediyorsun Dua lipa.
Az önce instagram hesabını inceleyip kendisini pek bir beğendiğim hanımefendi. Valla güzel kız. Allah sahibine bağışlasın.
Eşcinsel olan beni bile etkilemeyi başaran çok iyi bir aura'ya sahip olan ve çok da güzel olan hanımkızımızdan biri. Blow your mind(mwah) klibinde kendisine aşık olmak garantili. Benim içimi pırpır yapan diğer kadınlar ise Lady Gaga ve Lana del rey.
Ses rengi mükemmel olan şarkıcı.
be the one parçasını oldukça beğendiğim arnavut asıllı ingiliz şarkıcı. bu tarz parçaların devamını bekleriz kendisinden.
Asiri tatli bi kiz. Seside cok guzel singlelari albumude cok guzel. Onu acik sarkicidir.
Genel algıların aksine aşüfte görünümlü olmamasına rağmen gerçekten güzel olduğu için insana güzel gelen kadındır. Ayrıca çok da çekici.
Be the one şarkısını milyonlarca dinlediğim, sesi kadar güzel olmayan hanım kızımız.
Melekler görünmez diyenlere güzel bir cevap. Çok şık giyiniyor aynı zamanda.
Küçük Lana Del rey. Önü açık be the one ile bomba gibi patladı.
Arkadaşlar galiba aşık oldum. Beni sean paul ile yaptığı düet şarkı olan "no lie" klibinde kendine aşık etti. Sen Allah'ın bir lütfusun, Gözlerimin nurusun

görsel
ses tonu muazzam. huzur veren cinsten. en azından bana huzur veriyor. kesinlikle gelecek var kendisinde.
ağzı büyük değil, alt dudağı kalın ve düşük olan şarkıcıdır.
kendisi de aheste aheste hareket etmesinden mütevellit o ağız iyice düşer..

dudak yapısını kendimkine çok benzettim bugün. üzdü.
Dudaklari silikon olan kizdir kucukluk fotoraflari da kaniti kendide inkar etmiyor.
çok güzelsin be zalımın kızı.

https://www.youtube.com/watch?v=GzU8KqOY8YA
Muhtemelen burnu da estetik olan hanım abla.
be the one.
bu nasıl ses lan. resmen zeki müren in gavur şubesi.