bugün

tarafımdan babam için açılmış bir kampanyadır
ki kendisinin şu an her iki bacağında da ciddi birer damar tıkanıklığı var.
müdahele yapılmazsa kısa sürede iki bacağı da kesilecek.
müdahele etme konusunda ise bir türlü mutabık olamıyor dr.lar.
kimse bu kritik ameliyatı üzerine almak istemiyor.
yarın cerrahpaşa hastahanesi prof.larından biri inceleyecek.
hayırlı haberlerle sonuçlanması için sizlerden dua dileniyorum.
dua edenlere de etmeyenlere de allah böyle acılar göstermesin.
tez zamanda, acil şifalar dilediğim kampanya. dualarımız sizinle.
allah acil şifalar versin dediğim ve iyi haber alana kadar iyi dualarımı eksik etmeyeceğim anlamlı kampanya.
çok yerli yerinde bir kampanya daha sistemli bir şekilde yapılsa daha iyi olur fikrimce.konu hakkında bir hadis-i şerifte şöyle buyrulmuştur;
''Müminin din kardeşi için, arkasından yaptığı hayır dua kabul olur. Bir melek, Allah bu iyiliği sana da versin der. Meleğin duası reddedilmez''

o halde mümin kardeşlerimiz için yaptığımız her duadan dua edende kendine düşen payı alacaktır....

(bkz: dua müminin silahıdır)
hayırLı haberLerLe dönmesi diLeğiyLe...duaLarım babanLa...güzeL haberLerini bekLiyoruz babanın...

(bkz: aLLah acil şifalar versin)
dualarınız karşılığında cenabı rabbül alemin size sağlık, sıhhat, afiyet, mutluluk, huzur ve bereketi bol günler nasip eylesin diyerek, doğal olarak sevgilim, nişanlım, herşeyim şakayıkın yanında yer aldığım kampanya...

edit : unutmuşum. dua etmeyen/edemeyen kişiler için de geçerlidir yukarıdaki dualarım...
dualarımız sizinle, allah şifalar versin.
allah acil şifalar versin. tez zamanda mutlu haberler almanız dileğiyle
allah acil sifalar versin,bir daha boyle sey gostermesin dilegiyle.
allah yardımcınız olsun ve şifa versin, diyerek gönülden katıldığım kampanya..
(ayrıca hiç bir kampanyaya da bu kadar sıcak bakmamıştım.)
allah acil şifalar versin.
dua müminin ilacıdır. bi nebze ilaç olabileceksek ne mutlu bizlere. allah acil şifalar versin yar ve yardımcısı olsun.
ve tüm dualara içten bir amin ......
ihtiyacı olan herkes için içten bir duaya vesile olmuş güzel başlık. inanarak edilen her dua karşılığını bulacaktır inşallah. acil şifalar dilerim.
sevgili kardeşimin sevgili nişanlısı ailemizin yegane gelini,şimdi burda ne denir bilemiyorum ki!!
allah dert verdimi dermanını da verirmiş. dermansız hiç bir dert vermemiş cenab-ı rabbül alemin. duam o ki sevgili babanın da derdine en kısa zamanda bir çare bir şifa versin.
tüm dua edenler ve etmeyenlerden de allah razı olsun ve rabbim hiç bir kulunu devasız dermansız bırakmasın.
amin.
(bkz: yazar kardeşliği)
beni duygulandıran kampanya olmuştur.bu gibi durumlarda hasta yakınlarının elinden sadece dua etmek gelir,iyi bilirim.allah acil şifalar versin,dualarımız seninle...
allah ona, çocuklarının mutlu günlerini sapasağlam ve sürur içinde görmek nasip etsin.
acil şifalar.dualarımız seninle.
an itibariyle başladığım kampanyadır.*
bütün dinlerde ve dillerdeki dualar babanla olsun.umarim iyi haberlerle sonuclanir.
allah acil şifalar versin diyerek katıldığım anlamlı kampanya.
peygamber efendimiz birbirinize günahsız dillerle dua edin buyurmuştur. bir müminin başka bir mümine duası makbuldür.
allah yardımcısı olsun babanın, inşallah düzelir en kısa zamanda ve bi daha böyle acılar yaşamazsınız, göreceğiniz en büyük acı bu olsun, bu kadarla kalsın.
gerek özelden gerekse entryler vesilesiyle yapılan dualara yürekten bir amin diyerek, dua eden ve etmeyen tüm yazarlara canı gönülden teşekkür ediyorum.
umarım sonuç istedigin gibi olur kardeş. ama olumlu düşünmeye çalış...
her sözlük yazarının katıldığını düşündüğüm en anlamlı kampanya. dualarımız baban için şakayık.