bugün

nickimin ba$lıgına entry yazarak beni benden alan yazar.
otisabi ile otisabii arasında ki baglantıyı ilk cozen $ahsiyet, bunu ilk çözen ki$i olması sebebiyle, hazine bulmus gibi nickime entry girmesini mazur görüyoruz.
lord of the fliesda sembol olduğuna yürekten inanmış yazar.
lord of the fliesda sembol olduguna degil, kitabin tumden sembolik bir anlatimla yazildigina inanan kisi. ha tabi kimilerine gore piggy gozluklu bir siskodur, jack insan yemeye meyilli bir vahsidir, arada bir kavga gurultu kopar da okur aksiyon gorur, zaten kitap da bu yuzden ingiliz edebiyatinda yer edinmistir, iki uc cocugun bir adaya dusup birbirlerini yemesinin edebiyat dunyasinda onem teskil etmesinden daha dogal bir sey yoktur.
yazılarının sözlüğe bir renk getirdiğini düşündüğüm şahsiyet,,*
yazılarını anlamayanlar için:
soğuk içiniz
kendisi hakkındaki görüşlerimin electronica ile örtüştüğünü düşündüğüm yazar.Okudukça daha bi takdir edesi geliyor insanın.
müstakbel meslektaş, şirin varlık.
kadim dostum dümen bakanı. dostluğumuz sihirli ormanda cirit attığımız zamanlardan kalmadır.* kendisi uzun ikilemler yaşadıktan sonra psikoloji okuyup insanları teker teker kurtarmaktan vazgeçmiş, hukuk okuyup hepimizi birden kurtarmaya karar vermiştir.
kendisinin kimlik kartına bir göz atarsak tek zaafının kargalardan ölesiye korkması olduğunu görürüz.*
bu korkusundan arınmak için kapandığı yeraltı dergahında feleğin çemberini tavaf etmiş, neticede pirlik mertebesine erişmiştir.
her şeyi bir yana koyarsak insanlar hakkındaki umudunu yitirmeme ve yeniden sevebilme gücüyle kendisini daha bir sevdiren insandır.
kısaca canım o benim canım.*
benden korkmasına gerek olmayan yazar.sabun yeme konusunda ısrarlı davrandığım kişi...
essay canavarı uykusuz halk kahramanı.hiç sevmem*.izmirli ya ondandır*.denize dökeceksin bunları*
150 cm boyunda 80 kilo olup,ayrıca yalancıdır.fakat pek bi şeker olması onun bu özelliklerini bertaraf etmektedir netekim...
Bateri çalmaktan pek anlamayan kişilerin bateri başına oturunca çıkardıkları ilk sestir.(ardından hoş bir kahkaha atmayı da ihmal etmez bu kişiler.)
nuri alço'yu pek bir seven yazar *
ayrıca üstadın * çaresiz kaldığında uyguladığı yöntemleri izleyerek beni sigara dumanıyla bayıltmaya çalışmaktadır. oysa bilmez mi ki ben onun elinden açık kola bile içerimdir *
BANA YAZDIĞI ENTRY Yi SiLMiŞ DERDEST EDiLESi YAZAR.TiZ VURUN KELLESiNi.YA DA SALLANDIRIN TAKSiM DE ŞEEDiYOMU Bi DAHA...
entry lerini meraklaa beklediklerimizden * *
henüz yeni tanıştığım, entrylerini takdir ettiğim hoşsohbet ve keyifli bir yazar.*
paralel evrenimde yaşayan insan.
dayaklık yazar.hatta kaşınan yazar.hatta bi temiz sopa isteyen yazar...
bunalım ruh halimde beni gülme krizlerine sokan. canım benim dedirten yazar. *
şans..
bende bir sürpriz efektiymiş gibi bi his uyandıran kelimedir. *
biraz daha kendine gelmemezlik ederse tutup kendi dirseğini yalatacağım kişi. kendine gel behey dramtatatam mısın dramların kadını mısın nesin !! *
bir dönem adı tanju çolak ile anılan yazar.******
(bkz: ornitorenk sorunsalı)
(bkz: e bu kadarına da pes)
gece hiç yatmayan sabaha kadar oturan (!) gevezenin teki..iki ingilizce konuşalım dedik 3 kelimeyi bir araya getiremiyomuş onu da öğrendik * bu arada tanıştırayım; "this is english", "this is dramtatatam" * * * * sağolsun, eksik olmasın..
an itibariyle kendini şımartan ve öküzgözünün hasını içen, güzel marmara ile arasindaki farki gayet iyi bilen yazardir, iftira atmayinizdir.*
arkamdan ankara zirvesi çeviren yazardır. tartışmayla başlamış bir muhabbetimiz olsa bile birgün ankara zirvesinde bile buluşacağız kendisiyle. ayrıca sene içinde çalışmamasının cezasını yaz okullarında takılarak çekiyor.