bugün

her dizi gibi o da biter ama;artık dr house her yerdedir. yediğiniz içtiğiniz herşeye dikkat eder bir küf mantar gördüğünüzde pür dikkat kesilirsiniz ...tıp öğrencileri kadar takıntılı olursunuz .dr house u avatar yaparsınız
size benziyordur biraz...
kan görmeye dayanamasanızda tıp mı okusaydım dersiniz ve dr wilson gibi bir dostu özlersiniz....
ilk bölümünü izlerken çıldırdığım tıp dizisi. Diyaloglar beni benden alıyor. Konuşma metinleri kaliteli olmasına kaliteli, ama kesinlikle yapay! Doktorlar mr başında, mr hakkında bilgi vererek çekiyor. Gerçekte bu yoktur, ama film seyircilerine bir yandan cihazı öğretmek için tamamen kurmaca yapılıyor. Doktorla hastane müdürü müdür nedir arasındaki diyalog neydi ya öyle! Seviye yok, saygı yok. Belki amerika öyledir; yorum yapmıyorum.

En çılgına döndüğüm olay da teşhis anları! Doktorlar arasında gerçekte asla olamayacak, tıbbı sıfırdan alan, maksad seyirci tıp ögrensin konuşmaları. Beyin damarı vasküliti olabilir diyor, kortizol verelim. Cevap: ama tümör de olabilir! Evet ama vaskülit de olabilir filan. Efsane bir yanıt geldi kadından: ya yanılıyorsak? Dr house bombayı patlatıyor: o zaman vaskülit değildir, bunu anlamış oluruz. Diyaloglar tıpkı bir salağa hastalık teşhisi nasıl konur onu öğretmek üzerine. Sorulan soruların hepsi beyinsizce. Maksad cevapla beraber tıp bilgisi vereyim. Adamı deli ediyorlar gerçekten. Böyle ukala ukala da birbirine laf kondurmaca var. Bir gencin bu tarz diziler izleyip örnek alması, özenmesi ile ortaya çıkacak rezilliği düşünemiyorum.
sabahlara kadar sevismek istedigim adam. deliriyorum lan sana.
o adamın gerçek bir adı var hüsnü şenlendirici...
Annemle izlerdik. Adama hayrandım.
muhteşem bir dizi bazı bölümleri izlediğim çoğu filmden güzeldi.
(bkz: gregory house)
House MD dizisinin başrolü. Ulan bir insan böyle güzel oynayabilir mi ya? Nasıl olduğunu anlayamadan sevdirdi kendini bizlere.
Sürekli duygusuz olarak yansıtılsa da, içten içte onun tüm acısını, yalnızlığını beraber yaşadık. iz bırakanlardandı.
Final bölümünde ağladığım dün gibi aklımdadır. Diziyi bitirdikten sonraki oluşan boşluğu saymıyorum bile..
bilinç altım hugh laurie nin gerçek doktor olmadığını herşeyin bir diziden ibaret olduğunu kesinliklen kabullenmiyor.
Onsuz yaşayamam diyenlere, oksijenin daha önemli olduğunu söyleyin.

görsel
Bence en iyilerden, başarılı, sıkmayan, düşündüren, beyni yoran dizilerden sen çok Yaşa house!
alman prime time da tesadüfen keşfettiğim, methini geçmişte çok duyduğum dizi.
Gerçekler scrubs dizisidir. Oysa her doktor Dr house olmak için girer okula.
güncel Önemli Başlıklar