bugün

sevgililerin birbirlerinin aynı doğum günlerine sahip olması ile birbirlerinin doğum günlerini asla unutamayacakları gerçeğidir. işin kötü tarafı yıl içerisinde bir gün kutlama yapılacak olmasıdır. en güzel yanları ise saymakla bitmezdir. aynı burçlara sahip olmak, benzer davranışlar gösterebilmek ve ruh ikizi olmaları ihtimalidir. çok düşük bi ihtimalse de aynı güne denk gelmesi olası bir durumdur. **
(bkz: pişti yapan sevgililer)
hemen ayrılsınlardır hayra alamet degildir ve de tecrübeyle sabittir fakat bu dahil bütün genellemeler de yanlıştır.

(bkz: paradoks)
bırbırlerıne hedıye alırken, o bana bunu almıstı ben de sunu alayım barı dıyemeyecek sevgılılerdır..
iKiZ VEYA DAHA ÜSTÜ iLE ÇIKIYORSUNUZ ANLAMINA GELiR. MASRAFLAR ÇOĞALIR AMA, ZEVKTE...
yılın ikinci sevgililer gününü ortaya çıkaracak olan iğrenç durumdur
eğer sevgililer pişkinse işlerine gelecek bi durumdur.çünkü ortak bir pastayla ve sen bana hediye alma bende sana hediye almiyayim mantığıyla bu günü geçirebilirler.
sevgililerin bizim kaderimiz bir biz birbirimiz için yaratılmışız ehihi demelerine ortam sağlayacak tesadüf
ayrıldıktan sonra ben nasıl böyle bir salakla aynı gün doğmuşuma dönüşebilir.
Öyleydi. En çok da buna üzüldüm.
Bence kutlamama kararı alabilirler.
Yılda bir kez daha az sevişecek olan sevgililerdir. Neyse bir de yılbaşı gecesi sevişirler. 2 neylerine yetmiyor.
güzel bir tesadüftür.