bugün

bir aziz yıldırım ağlama sözü.. sözüm ona haklılıgını ıspatlayacak. adam 8 yıl sana klubune hizmet etmiş . neymiş bacak üst üste attım diye kovdum.. (bkz: doğru mu samet)?
fenerbahçeli olduğumdan beri hiç bu kadar utanmadığım röportaj...
ciddiyim bak... 2-2'de bile bu kadar utanmadım.
bir tek 7-2'lik sigma maçında bu kadar utanmıştım, bir de bu!
(bkz: odaya aldım elinde tweet)
aziz yıldırımın basın açıklamasında kullandığı butona basıp dimi samet deyince evet doğru cevabını veren yeni oyuncak türüdür efenim.yazık la koca adamı ne hale sokmuş.
samet yazar olsa;

"he amk he" diye cevap verirdi.

edit: di mi samet?
fenerliligimden ilk kez utandıran diktatör başkan söylemi.
aziz yıldırımın beş para etmiyecek bir adam olduğunu artık söylememize gerek bıraktırmayan söylem.
http://alkislarlayasiyoru...lum-samet-!-aziz-yildirim

utandım samet adına. adam ne hale gelmiş yau. hiç yakışmamış ama di mi samet?
aziz yıldırım almış maaşlı çalışanını yanına dövecek gibi sol eli samet'in omzunda sağ el işaret parmağını savura savura konuşuyor. doğru mu samet deyip duruyor. hadi yiyosa doğru değil de bak bakalım o zaman noluyor. aziz yıldıvım bu yaptığı hareketle kulübünü yerin dibine soktu. iyice sokak kavgasına döndü olay.
toplantıdan önce aziz yıldırımın izlemiş olduğu videodan etkilenmesi sonucu samete baskı yapmıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=0o6OWS7dx34
birisiyle tartışırken artık haksız mıyım yerine doğru mu samet kullanılacaktır artık.

çok yakında (bkz: işler güçler) ve leyla ile mecnun da bu repliğe şahit olacağızdır.
samet'in değil aziz yıldırım'ın basitliğini gösteren olaydır. samet ne yapsın mk? koca başkansın tek tarafsız şahit samet bile olsa adamı niye zor durumda bırakıyorsun? adamın ekmeği söz konusu ne diyecek ki sana orda?

-doğru mu samet?
-yok aslında alex geldi ilk..
-lan doğru mu diyorum?
-doğru başkanım.
bşr mobbing örneğini açık açık gördüğümüz röportaj.
aziz yıldırım artık sözlükler, facebook ve twitter e malzeme olmak dışında bir bok yapamıyor. koskoca adam olmuş almış yanına çocuğu doğru mu samet doğru mu samet. yanlış amk. bence yanlış. demi samet?
- Ben saat 4 de geldim. Siz 4:15 de geldiniz
doğru mu samet?
+ doğrudur başkanım.
- sen, benden sonra geldin, nereden biliyorsun 4'te geldiğimi, az yala samet , konuş duysunlar.
+ doğrudur başkanım.
(bkz: doğruya doğru)
dogrucu samet.
(bkz: http://inciswf.com/azizabbas.swf)
-doğvu mu samet?
+yok aslında ilk alex geldi
-la doğvu mu diyovum?
+doğru başkanım.
'al atını, sikerim tımarını' diyememenin acısı. Hangimizin başına gelmedi ki.
"doğrudur başkanım" demekten başka çaresi olmayan samet'e yöneltilen soru.
Aziz: Kul hüvallâhü ehad Allâhüssamed

Samet: Doğru Başkanım

Aziz: Dur oğlum dua ediyorum..
sadece "doğrudur başkanım" şeklinde cevaplandırılabilecek teyit ettirmek için soru cümlesi.
- biz alex gelmeden bir sene önce şampiyonlar ligini kazanmadık mı samet?

+ kazandık başkanım.

- takımın başında o zaman da aykut hoca yok muydu?

+ vardı.

- oğlum yalansa yalan de bak, korkmana gerek yok.

+ yalan değil başkanım.

- gördünüz mü!
aziz yıldırım : alex olmadan da yeneriz demiştim doğrumu.
samet : doğru başkanım.