bugün

sene 2005,yaşım 16 ve pederin fast food cafe'sinde yazları amelelik yapıyorum. sorumluluk sahibi olayım diye bedavaya sikiyo beni anlayacağınız. muazzam bir kişilik bunalımı içerisindeyim,peder işin başında durmuyo ve yazın patron sensin diyip çekip gidiyo.
1 döner ustası,2 servis elemanı hatun,1 tane dondurma veren piç kurusu-hani böyle her işletmede olan bıçkın tiplerden- geçinip gidiyoruz. kızlardan birisi çok güzel,bildiğin taş. rahat da bi kıza benziyo,telefonda oğlancılarla konuşmasını duyuyorum,ay may kumay tadında konuşmalar filan böyle. her gece eve dönünce,kızı patateslerin olduğu depoda sikmenin hayalini kuruyorum.soğuk hava deposunda küsküleyecek halim yok tabi,patates candır...

neyse günler geçiyor ve ben fark ediyorum ki dondurma veren piç kurusu,genç kızın birinin telefonunu alıyo çaktırmadan. vay amk oğlu diye içimden geçiriyorum ve gaza geliyorum. ben koskoca patronum kovacam o pezevengi diye karar alıyorum. tam o anda,patateslerin üstünde bafilemek istediğim hatun usulca kasada yanıma yaklaşıyor ve, "her gece rüyanda beni sikiyosun soğuk hava odasında,şimdi çocukcağız bi kızın telefonunu aldı diye mi atacaksın işten diyo" tabi bunu derken de böyle kıvırtmalı,meme sallamalı hareketler filan yapıyo. ben şok,ben dumur. vay orospu diyorum nerden biliyo lan her gece rüyamda kendisini hoplattığımı. o sırada fark ediyorum ki bu zilli soğuk hava odasında bafilediğimi söyledi,halbuki benim içimden geçirdiğim patateslerin üzerinde işini bitirmekti. işte o anda anlıyorum ki hayal görmüşüm,bilinç altımda hatunu soğuk havada sikmek varmış. herneyse gerçek bir patron olduğumu kanıtlayacağım o kutlu ana geliyor sıra ve tüm personelin önünde,dondurmacı gavatla şu diyaloğu yaşıyorum:

-emreeeee,gel lan buraya
+buyur patron (burada inceden gülüyo piç kurusu,ne sikimsin dercesine bakıyo)
-lan yavşak,gencecik kızın numarasını niye alıyosun,terbiyesiz herif.
+ tamam kardeş,sileriz sıkıntı yapma(kenan sofuoğlunu izlemiş piç)
-siktir git lan,nasıl bi abaza olduğunu biliyorum ben zaten,burada çalışamazsın daha fazla.
+ eeee yeter lan. anlamıyosun değil mi,benim tek derdim am. dondurma kovalarında bile baloncuklar içerisinde amlar görüyorum. süt bebesi seniii,anlamazsın sen. doğarken elimize am vermişler bizim!!!!!
- ????!!!!

evet kardeşlerim,böyle organizmalar var bu hayatta.piçin ettiği lafa bak,ne demek lan o,nasıl bi cümle o. tüm psikolojimi bozan bu cümlenin üzerine 6 yıl boyunca 31 çekmemiştim ve hiç patates yememiştim sözlük. bu da böyle bir anımdır,bilin duyun istedim.

(bkz: derdimi sikmeyin butonu)
güncel Önemli Başlıklar