bugün

Serdar Kılıç'ın çocuklarla yaptığı çok güzel proagram. ilk gösterimini 13 temmuzda yapmış olup doğada tek başına gezmeyi bırakp farklı bir proje ile karşımıza çıkmıştır... Programı şimdi izliyorum izledikten sonra yorumlar gelecek...
çocukları dağaya teşvik etmek amacıyla yapılmış bir başka serdar kılıç projesidir. her çarşamba saat 9 civarı ntv de yayınlanmaktadır.
geçen çarşamba günü oğlu tibet ve arkadaşı ömer ile at üstünde yaptığı program.
çocukların dört bir tarafı kapalı alış veriş merkezlerin de heba olması yerine, doğa da yetişip ayağını toprağa basması ve takdir edilesi durum.
17 ağustosta gösterilen programda ciddi ciddi kafayı yordum. özellikle çekim kalitesi kısa filim tadında sonlara doğru sazı eline aldı başladı çalmaya. tabi bu arada sonunda da yapıştırdı sözlerini... seviyoruz seni Serdar reis..
"buna toprak solucanı deniyor." şeklinde enteresan diyalogların var olduğu, programa katılan çocukların "ay ben o balığı tutamam" gibi cümleler kurdukları kötü doğa programı.
"buna toprak solucanı deniyor." şeklinde enteresan diyalogların var olduğu, programa katılan çocukların "ay ben o balığı tutamam" gibi cümleler kurdukları kötü doğa programı.
geçen gün izledim. buğday tarlasında çoluk çocukla dolaşıyorlardı. ''olm sizin ananız babanız yok mu la?'' diye içimden geçirdim. brazzerstaki kel adam'a benzeyen adamın yanına ne diye vermişler kılliğcik çocukları bilemedim.