bugün

7. nesil yazar. hoş gelmiş.
(#7370756)
hoşgelmiş yeni yazar.
heavenfromhell diyesim gelen yazardır * *
E hoşgelmiştir.
zirvemize gelmiş, tam kafa bir yazarcandır. ayaklarına sağlıktır. hep gelsindir.
moonlight sonata yı izmir den kovuyoruz zirvesinin yegâne yedinci nesilidir. iyi insandır. bereli insandır.
tanırım iyi çocuktur.
gecenin 4'ünde yazdı; "ben çıkıyorum hacı"
"nereye lan?"
cevaba bak; "şu ak'ğumun matematiğine çalışacam"
4'ten sonra uyur bir insan!
bu adam azimli, selam olsun.
sevdiğimiz yazar. wish you were here seveni biz de severiz, sevdik..
iyi ki zirveler geliyor yazarıdır.
nicki, bir çok kez unutulup tekrar tekrar sorulunca, çareyi, wish you were here şarkısını söylemekte bulmuş olan yazardır. bir de gecenin sonunda o bereyi nasıl kaybetti de sonra buldu anlamadım. ek bilgi olarak ilizyonist olma olasılığı yüksek yazar.
sevinç pastanesinde bekle beni zirvesinde beni tente niyetine sağ tarafına alıp sürekli denizden gelen rüzgarı kesmemi isteyen, hentai sevdiğini itiraf eden, tartışmaktan eşek kadar zevk alan hoş sohbet yazardır.*

büdüt: biyolojik yaşıma inanamamış yazardır ayrıca kendisi.*
kızılderili tipli yazar, yüzünde de savaş boyası olsa.. shamanlık görevini zaten üstleniyorum.
bana bok atıp gönlümü fethetmiş yazar. * *
(bkz: #7849714) biliyorum dikkat çekmek istiyorsun ama her seferinde herkes dini kullanıyor. başka bir yol bul hemşerim. sıkıyorsa atatürk üzerinde ülizyonlar yap tezler sun bak ne oluyor ?

dine saygısızlık şuç değil ya hatta ne suçu marjinallik sayılıyor şimdilerde özgür düşünce diyorlar.
(bkz: john lennon)
izmir genç edebiyatçılar zirvesinde tanışma fırsatı bulduğum dost.
mc donalds a gidiyorduk hani? *
aynı mahallenin çocuğu değilsek hiçbi şey bilmiyorum diye ikide bir aklımdan geçirdiğim ama bağlantıyı bi türlü hatırlayamadığım yazardır. daha çok denk geleceğiz umarım, zaten ahmet telli de ankara'ya dönmüştür şimdi. *
yardımsever yazardır, double entryleri hiç sevmez *
(bkz: #8216174) numaralı entry'sinde orospuçocuğu olduğunu söyleyen, aydınlatıcı yazar.
(bkz: #8240843) numaralı entry'sinde bazı aydınlatıcı itiraflarda bulunmuş, acil şifalar dilemek istediğim yazar.**
turkce karakter kullanimi notuyla uzerinden gammazlik kasilan* yazardir. lakin o kisi/kisiler anlamalidir ki, insanlar zevkinden turkce karakter kullanmamazlik etmiyordur, ingilizce klavyeli bilgisayar kullaniyordur.
aşmıştır:

(bkz: annelerinin vajinalarından çıkmış yazarlar)
(#8751155) sıçmakta üstüne yok yazarı. faşistler canını yakmış olmalı. ha bir de söylediğine göre bir orospunun çocuğuymuş. vallahi ben demedim kendisi dedi. alın bakın.(#8216174)
bana ilk "hoşgeldin" diyen yazardır kendisi .teşekkürler ...
(bkz: yılmaz özdil düşmanı)
vay anasını sayın yazarlar... yaşına rağmen birikimi ile göz doldurmuş, açık oturum yapabilme kapasitesi yüksek, yabancı dilci yazar. yaptığı matematik hesapları ile gecemize renk katmış önder insan. öperin. ***
(bkz: anne bana seker ver)