bugün

genellikle ucgen seklinde inanilmaz bol baharatli (ki ben ilk basta emiyorum sut cocugu gibi) cips firmasi.
taco * , nacho * , dippas gibi çeşitleri bulunan , benim 3 öğün ana besin maddesi olarak kullandığım süper çerez.
genelde tv yada dvd izlerken yemekten hoşlandığım kıtır bişey. yannız yerken çıkan sesten bazen tv yi duyamıyorum sorun bende mi yoksa üretim hatasımı var?
(bkz: asrın geyiği)
(bkz: aşk mı para mı)
(bkz: ali turca)
5 dakika önce açtığım doritos dippas'tan Fare pisliği çıktı ve KiME SORDUYSAM HEPSi fare pisliği olduğunu onayladı.
rvd sanslıdır.zira rum kesiminde farenin kendisi çıkmıştır.
tatsız tuzsuz bakliyattan bir taban üstüne bin çeşit tatlandırıcı , yapay aroma ve baharat serpilmesinden ibaret iğrenç çerez.
kesinlikle cips değil.
gerçek cips için (bkz: lays)
son olarak mavi ambalajda play adı altında yeni bir türü çıkmış olan mısır cipsi. şu ana kadarki en bi hoş modeli olduğunu söylemem mümkün. nacho ile hot com u birleştirmişler gibi. acıseverlere pekos lezzetini ilk kez doritos bu mavi ambalajlı ürünüyle sunabilmiş gibi...
adı önceleri doritos panço olan cips markası.
gecenin yarısı uyku mahmurluğunun etkisi ve kontorlu telefon kullanmanın dayanılmaz hafifliği ile, paketin içinden çıkan karttaki şifreyi kontor kazanma umuduyla yazıp göndermem sonucu, black eyed peas dan iğrenç bi melodi kazandığımı söyleyen mesaj ile beni yonlendirip 10 kontor kadar cebellezi eden, ardından paketin dibinde bulduğum ikinci karttaki şifreyi "bu sefer çıkar mıkar a.q." umuduyla tekrar göndermem sonucu aynı melodiyi 10 kontor karşılığı tekrar kakalayan trans yağ asitli yiyecek türü.
yılbaşına özel cips çıkaran firma.

(bkz: doritos yılbaşı eğlencesi)
doritos R&B, doritos pop, doritos rock şeklinde versiyonları olan saçmalamış cips markası. bu 3lü nün yanına bir de doritos arabesk ilave edilip, full acılı yapıldığı taktirde tadından da yenmeyecektir, sıçmada zirveye ulaşılacak ancak güzelde bir müşteri kitlesine hitap edilmiş olacaktır.

(bkz: ibrahim tatlıses li doritos arabesk reklamları)
peynirlisi, 1 ay boyunca giyilmiş çorap gibi kokan cips
(bkz: burnunun direğinin kırılması)
su an peynirli çeşidi olan nacho'nun çorap gibi koktugunu test edip onayladıgım cips. elimi ayagıma attım, sonra da burnuma götürdüm - ki bunu hangi akla hizmet yaptım bilmiyorum - ve sonuca vardım. bu cips çorap kokuyor.
(bkz: çorap kokusuyla acıkmak)
Çok acıkıldığında ekmeğin arasına konulup yenen öğrenci yiyeceği.
Son zamanlarda hisseli tatlar kampanyası başlatan ve benimde bir tat üretip hissesine sahip olmaya çalıştığım bir marka.
hisseli tatlar kampanyası kapsamında haydarili, gavurdağı salatalı ve zeytinli cipsler çıkartan firma. içlerinden biri seçilip yeni doritos tadı olacak. haydarili tavsiye edilir.
özellikle peynirli olanı çoraplarımın kokusuna çok benziyor.
almanya'da satılmadığından sevenlerinin buraya gelince marketi yağmaladıkları görülmüştür.
son zamanlarda çıkan reklamları ile kendisinden soğutan marka.
bizden biri olucam diye bu kadar kasmak nedir ya..

olmamış.
Geçtiğimiz yıllarda Tarkan'a sponsor olan cips şirketi.
haydari modeli eski dippas soslulara benzer, hafif bir tadı vardır lakin baharatlısı bundan nasibini alamamış.
ömre bedel cipstir.
iyidir güzeldir de, peynirli olanı ayak gibi kokmasa bide.