bugün

hoşgelmiş manikürcü yazar.
(#27475317) hoşgelmiş 11inci nesil yazardır.
Muhtemelen nick değiştirdi.

Yeni nickin hayırlı olsun *
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
Tilki abisinin kendisini tanımamış olması üzmüştür..

Yaklaşık bir yıl önce yazışmıştık ama olsun yine de koyuyor insana..

Hoşbulduk da ben nick değiştim.
Hani benim (bkz: hoşgeldin harun abi)im?

Bizim sözlük ahalisi işleri bayağı aksatmışlar...
(bkz: nerede o eski yazarlar)
240 kilo. Yani deniz anası.
aramıza hoşgelmiş harun abi.
(bkz: Hoş geldin harun abi) demedik diye kızmış.

Hoş geldin harun ağabey.

görsel
güzel entryler giren yazar.
saçma sapan birinden ziyade karakteri oturmuş biri gibi.
(bkz: ayarı veriyor efendim durduramıyoruz)

çok taşşaklı kız, ya woman abi bu ne? demeyin, taşşağı taşşaksız nasıl yazayım mk. bu övme şeklini başka bi kelime ile yapamıyorum.

bir yazar, yaşı daha gençte olabilir.
başlık açan yazarlara laf sokma çabasında ki "kız", amacım kötülemekte değil oysa ki millete liseli, küçük ağa gibi yakıştırmalarda bulunarak kendini düşürüyor. umarım yakın zamanda düzelirsin.
Gereksiz yazarlara laf sokuyor sadece. Eski bir dokuzuncu nesildir. Kimin ne mal olduğunu çok iyi bilir.
Abla bir tarzı var görmüş geçirmiş heralde.
Entryimi beğenerek sempatimi kazanmış yazar.
çaylaklık mertebesini iliklerne kadar hak eden yazar. yönetime helal olsun, sempatimi kazandın ulu yönetimi.
kendisine cidden tam bir dominantsın dedim sonra bir yüzüne bakim dedim ve bana daha önce görmediğim bir kezban mesajı attı; canım benim ben senden yaş olarak büyüğüm sevgili arıyorsan git sözlükte sevgili arayan çok kız var onlardan resim iste benim sevgilim var ve ben buraya sevgili aramaya gelmedim, dedi.

yani neyi nereye bağladı nasıl böyle bir zihne sahip oldu hala şaşkınım. ulan bu türk kızları cidden sorunlu doğuyorlar kardeşim bir kıza yüzünü görelim dedik diye kız kendisine asıldığımızı sanıyor yani bunun psikolojik bir açıklaması olmalı halbuki ben o dominant ifadesini merak etmiştim yani öyle bir olay ki diyecek bir şey bulamadım yani twitterda pp resmini herkes görüyor ne yani bütün resmine bakan erkekler senin sevgilin mi olmak istiyor?. sizlere bırakıyorum.
(bkz: ayar sonrası kalan maraz)ı olan çocuklarla ilgilenmeyecek yazardır.

(bkz: Sen yazadur ben geliyorum)
kaçma gel yerim seni yazarı.

Sabah sabah nick6mı coşturdu sağolsun.

seviyorum seni beybisi, öpüldün.
Bende seviyorum insallah 22 yaş üstü bayandır..
kaslı olduğum için beni görmek istediğini özetleyen uzun bir mesaj atmış. sen kimsin ki sana kendimi göstereyim?
Herkese nasibine düşen payı veren yazardır.

Şu çorap hırsızı kim bilmiyorum ama baaya saçmalıyor.

Lütfen az ötede oyna.
ben çok sevdim yazarı. cidden lan böyle hatunlara hayranım.
Teşekkürler kendisine.
dominantlığın .okunu çıkarmadığı sürece erkek için bulunmaz bir nimettir.
sabahtan akşama günlük haftalık aylık planınızı yapar. arkadaş seçiminizi yapar. nişan evlilik planınızı da. pozisyonlarda da üstte olmak ister.
(bkz: yazar görünümlü mod) olduğunu düşündüğüm yazar.
Biraz daha kaşınırsan silik yaparım seni demişti. Ve eski yazarlığım silik olmuştu. Özel mesajlarda olup bitenlerden bile haberdardır kendisi. Aman diyorum bu kıza bulaşmayın.