bugün

izmir marşıyla orgazm olan kemalist bayanla kapışır.
arkadaş engelli galiba düzgün konuşalım lütfen.
Haplı bu.
bu ne lan? ablaya bence çaktırmadan uyuşturucuyu dayamışlar, bu onun kafası. *
recep tayyip erdoğan görse oda utanır bu kadının hareketlerinden. böyle sevgi mi olur lan. *

edit: chp'nin truva atı diyorlar. *
akli sorunları var muhtemelen. düşünmeden hemen küfreden şeref yoksunlarının da amına koyayım afedersiniz.
içindeki bastırılmış eğlenme duygusunu bu yolla atmaya çalışan zavallı kız.

Figürlerine bakarsanız bir diskoya götüreyim de kurtlarını dök kızım diyesiniz geliyor. Neyi dinlediğinden ziyade en coşkulu halinde bile hala üstündeki dini/ ailevi/ ataerkil baskıların korkusunu atamayıp hareketlerini ay laf gelecek ay günah olacak diye yarıda bırakıp elini kolunu nereye koyacağını bilememesine bakın. Bilinçaltına işlemiş bu korkular.

Din, insan karakterine aykırıdır. Ne yaparsanız yapın, kaç tane cehennemle korkutursanız korkutun, insanların içindeki o yaşama, dünyayı doyasıya tatma, kendi potansiyelini kullanma duygusunu, isteğini, dürtüsünü bastıramazsınız.

Oyna kızım oyna; yıllardır itil kakıl oldun aile köşelerinde, yanacağım korkusuyla, çarpılacağım endişesiyle; bırak kendini sal gitsin mutlu ol. RTE sebep olmuş Metallica çıldırtmış veya Tarkan seni uçurmuş sorun değil. Yeter ki kır zincirlerini, isyan et bu karanlık baskılara.
Atatürk'u anan insanlara puta tapıyorsunuz denen bir ülkede o kızda Erdoğan'a tapıyor ama pardon haşa o müslüman lutfen. Amk... Ne hale geldik.
Akli sorunları olma ihtimali çok yüksek. Yaptığı dans herhangi bir siyasi görüşü desteklemekten çok müzik eşliğinde garip bir duygu patlaması gibi duruyor. Bilmeden dalga geçen gerizekalılar düşünmeli biraz.
hunharca güldürmüş kadındır işte yeni türkiyenin aydınlık nesillleri

https://www.youtube.com/watch?v=8tKmSiaceIA
(bkz: ben evet diyorum)

(bkz: üç evetle uğurluyoruz)
kafasi pırıl pırıl olmuş varliktir. ne aldiysa artik?
Bu kız da evet diyor. Yoksa siz hala?

Evet.
bonzainin zararları temalı kamu spotudur. zıplaya zıplaya aya kadar gitse keşke..

o yandan geçerken kız önüne zıplayan gözlüklü arkadaşın bakışı çok iyiydi bu arada.

(bkz: ne yapıyor lan bu emunaki)
Akp zihniyetini bir kez daha gözler önüne sermiştir. Utanıyorum.
gerçek bu.

o yaşı tutuyorsa sandığa gidip sadece sevdiği lideri için evet diyecek. anayasa referandumu olduğunu düşünmeyecek bile. recep tayyip erdoğan'ı seçiyorum sanıp oy verecekler böyle düşünenler.

ona gülenler onu eleştirenler ise sandığa gitmeyip dalga geçtikleri bu insanın tercihine kendini ülkesini vatanını maruz bırakacak.

bu gerçeğin ta kendisi.

bakınız

gezici referandum anketleri.
amk rümeysası.
görsel
Kadınlara gökyüzünde düğün var deseler, göğe merdiven dayar yine giderler. He kına gecesi olur kadınlar kendi aralarında oynar. Eyvallah. Ama nerdee ? Sadece akp liler mi ? Yoo hemen hepsi aynı. Açığı kapalısı akp lisi, chp lisi bir düğün olduğunda erkeklerin içinde pistin orta yerinde, meydanda hemde herkesin içinde rengarenk açık saçık daracık abiyeler ile dansözler gibi kıvırtan, göbek atan bizim, müslüman türk milletinin kadınları kızları değil mi ? Onca erkekte ağzı açık seyrederken üstelik. Buna niye laf söylemiyorsunuz ? Erkek değil misiniz yoksa beyler ? Karıların gizli anayasası mı yürürlükte yoksa ? Yoksa içişleri bakanları hepinizi susturup dut yemiş bülbüle mi döndürdü ? Hee ???
acı ama gerçek.

kafa sağlımız bozuk. toplum olarak cozuttuk.

o türbanı boş ver, çoğu çeşitli sebeplerden takıyor.
(bkz: herkes için özgürlük talebinde bulunmak)
zaten kendini kaybetmiş olandır. dombra bahane.
Pendik çarşı galiba orası pendikli olmaktan utandım amk.kesin (bkz: kaynarca)lidir.
Evetçiler temsilidir.
dünya deliye hasret, biz daha akıllı bulamadık.
yine bir insan adına utanma duygusunu yaşattığın için teşekkürlerimi sunuyorum..