bugün

the cranberries in solisti. süper ses.
hayatimda duydugum en guzel ses.harika beste yapar,ailece severiz kendisini.
hayatimin kadini. istanbul'da muhtesemdi.
amerika ya gidip don burton denen adami oldurdugum de:
(bkz: i just shot don burton) sarkisini yazacak dunyanin en iyi kadin sesi ve bestecisi.evlilik planlari yaptigim hatun.
close to you sarkisini harika yorumlayan,melek gibi kadin.
irlanda'lı rock grubu the cranberries'in tam on ikiden vuran etkileyici sesli solisti. ayrıca 20li yaşlarda olan bir oğlu vardır.
dünyada duyabileceğim en güsel sesin sahibi olduğuna inandığım hatun kişi. ayrıca vakti zamanında çocukda yapmış kariyerde. ve bi de unutmadan en büyük çoçuğunun* yaşı 9 dur. kendi yaşıda 35 tir.**
tarja turunen'dan sonra en güzel sese sahip olduğuna inandığım harika solist.
tam adi dolores mary o riordan burton dir. zucchero nun son albumundeki pure love sarkisina eslik etmis tapilasi kadin, sevgi kelebegi, inancli ,muthis bir sey.
dinlerken sesine hayran kaldığım dişi varlık."elf sesi olsa olsa böyle bir şeydir" diye düşünmeme sebep olmuştur kendisi.
asmis bir kisilik, asmis bir ses. her erkegin hayal ettigi kadin tipidir. *
cranberries'in 2002'de istanbul'da verdiği konserde, en öndeki demirlere tutunur konumda olduğum için kendisini canlı, yakından dinleme, izleme fırsatım olmuştu: *

i - çok güzel bir kadın,
ii - harika bir sese ve etkileyici bir sahne performansına sahip...
ergenlik yillari 90 li yillara düsen her genc bireyin mutlaka asik olup evlilik plani yaptigi simdi nerede ne yaptigi merak edilesi ilk askim.
sesi güzel kendisi çirkin hatun.
"are you listening" albümüyle beni benden almış hatun.
şarkı söylerken sesini yüreğimizle aynı anda titretebilme özelliğine sahip olağanüstü insan.
sesine ve gırtlağına hayran olduğum yorumcu. ama ismini duydukça "hadi ordan!" diye tamamlama refleksi gelişti bende.
solo albüm çıkarmış, klip de çekmiş küçük kadın.
ordinary day adlı parçasının klibi mevcut olan güzel sesli bayan..
ilk solo albümü olmasına karşın çok güzel bir çıkış yaptığı are you listening me? albümünü dinlememle birlikte son zamanlarda beni benden alan the cranberries'in solisti olan irlandalı rock sanatçısıdır. Müzikten çok vokali beni derinden etkilemiştir. Albümdeki october adlı parça beni en çok etkileyen şarkı olmuştur. Son albümünün dinlenmesi Bütün uuser arkadaşlara tavsiyemdir...
dolores mary o'riordan. insancıl insandır bu enfes sesli hanım.
ikinci çocugu olduktan sonra müzige verdigi 4 yil arayi "are you listening" ile noktaladi. ordinary day sarkisinin kilibinde en büyük kizi oynamis ve klip Prag'ta cekilmistir.
en iyi kadın vokallerden biri olduğunu düşündüğüm hatun kişi...

solo albümünü dinledikten sonra yapılan edit: kesinlikle en iyisi...
şarkısının hiç önemi yok .. sesi yeter..
the cranberries grubunun solisti.
limerick/irlanda'da evi vardir.
nerede yasadigini bilen bir irlandaliya rastlamadim.
güncel Önemli Başlıklar