bugün

ben de sarayla dört dörtlük hayat yaşasam, mutlu olsam, rahat olsam benim için de önemli olmazdı. nasıl olsa istediğim yere gidiyorum, istediğim evi alıyorum, istediğim arabaya biniyorum, istediğim kadınla birlikteyim. daha ne olsun ki? tabi ki umrunda olmaz.
dolar kuru diyince fasulyeli pilavlı bir yemek zannediyor sanırım.
Tabi onun için şu anda Papua yeni gine kinası önemli o bile bizden yüksek çünkü.
haklı bir söylemdir. dolar kuru bizim mahalle bakkalı mehmeti ilgilendiren bir sorun zaten. koskoca "ekonomi" bakanı mı ilgilenecekti olm.
Valla yanında ayran olsa daha iyi olur.
Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı tarafından sarf edilmiş büyük gaf.

tüm hammadde, teknoloji ve hatta artık tarım ürünlerini yurt dışından dolar ile alan bir ülkenin ekonomi bakanı doları hiç önemsemiyorum diyerek tarihe geçmiştir.
Demekki elinde çok var bu kadar rahat konuşuyor.
görsel
Şaka gibi sözler nasıl ilgilendirmez seni ülkede herşey dolar bazında başka bir ülkede böyle cümle kuran bir bakan varmı acaba birde bu sözleri alkışlıyorlar.sanırım herşeyi hak ediyoruz.
Yine "v" tipi dedi bakan
Ne demek bu biliyosunuz dimi; "daha dibi tam göremedik, kulak arkanıza da gircez, ondan sonra çıkabilirsek yukarı çıkacaz" demek oluyor
söyleyen kişiye tonlarca açıklama yapılabilir ama kendisi ülkenin ekonomi bakanı. bir şey açıklamaya gerek sanırım.
"oraya bakmıyorum" kısmı çok haklı.
Keşke "oraya" baksa.
Aktrollerin uğramadıkları, hakkında konuşmadıkları bir gaf.
Aktroller bunu da kıvırın?
dolar kuru benim için de hiç önemli değil. o zaman kimin için önemli bu dolar kuru arkadaş anlayamadık gitti.
saray da yan gelip yatsam benimde plmazdı.
Dolar kuru ise önemli olmayabilir halk olarak biz kremlenmis halini seviyoruz en azından girerken daha az acıtıyor.
dolar kuru bizim için önemli ama sayın çokomel. çünkü arabamız telefonumuz internetimiz hep bu kura bağlı.
Sendeki kayınpeder, sendeki para, pul, imkan bende olsa bende bakmayacamda, yok işte ((
görsel

Mutluluk güzel bir şey.

https://www.youtube.com/watch?v=xyv6id9UyRM
Çokko mel çoko çoko.
Hani burasi cok önemliydi.
Yine kandirildik evet.
bu sözü Almanya'da veya isveç'te bir ekonomi bakanı söylese, halk ayağa kalkar, bırak istifa ettirmeyi, söyleyen kişiyi vatandaşlıktan atarlardı.
Ha 3 olmus ha 5 olmus ne önemi var.maasi veya ekmegi alirken dolarla mi alıyoruz?
kesinlikle bu salak miletle dalga geçiyor. millete resmen enayiler kovir misin ağam repliği ile yapmadıklarını bırakmıyorlar.
Tuzu kuru olanlara önemli değil.
Asgari ücretlisi ne yapsın?
Aldıklarının fiyatı gün be gün artıyor.
Demek ki kendisi dolarla maas almiyor. O yuzden lgilenmiyor.
güncel Önemli Başlıklar